Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétás receptötlet ? Még 1.5...

Diétás receptötlet ? Még 1.5 kg-ot kellene fogynom.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy hónapom leadni a maradék 1.5 kg-om. Kérlek írjatok gyors diétás recepteket ami nektek bevált ilyenkor.Heti 3x1 óra kardio a teremben, mindenhová is gyalog vagy biciklivel megyek, nem zabálok, de ezt az utolsó 1.5kg-ot képtelen vagyok leadni, pedig nagyon jó lenne, jövő hónapban esküvő...



júl. 17. 14:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
12%

Kedves kérdező, itt divat nem a kérdésre válaszolni hanem cseszegetni a kérdezőt...

Diétás ötlet még így is tág fogalom. Mondjuk én azt feltételezem, hogy laposabb has kéne abba a ruhába mert kb ennyi a másfél kg ahhoz meg az emésztés legyen rendben, kerüld a puffasztó ételeket, igyál sok citromos vizet és zöld teát, ne egyél magas fruktóz tartalmú ételeket, gyümölcsöket se(alma, banán, dinnye, barack)

júl. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
71%

"1.5kg-ot képtelen vagyok leadni, pedig nagyon jó lenne, jövő hónapban esküvő..."

Ha nem sikerül, nem vesz feleségül? :D

júl. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
34%

Nem ismerem a dietadat, de altalaban az emberek tul sok szenhidrátot esznek. Tul sok kenyeret pl. Csak csak azert mert barna egy kenyér attol még csak kicsit jobb mint a fehér. A rizzsel is ovatosan kell bánni főleg a fehér rizzsel. Szóval a szenhidratbevitelt csökkentsd szerintem. És inkább délelőtt kell szénhidrátot enni.

Délután egyél helyettük zoldseg köretet, és ne egyél nagy mennyiségeket, inkább sok kicsit. Nekem az vált be.

júl. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Így van 12-es.Akkor kisorsolnak az ide kommentelők között, szóval nem árt vigyázni.
júl. 17. 20:19
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyik kommentelőnek se fogsz kelleni, úgyhogy biztonságban vagy.
júl. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
80%

Suerintem is pont jó a súlyod, inkább alakformálás kellene neked. Valoszinű ezt értik félre a többiek. En amióta visszatértem a sok szenhidrateveshez visszahíztam hasra. Szerintem próbáld ki, nem veszíthetsz.

Nem teljes szénhidrát megvonása gondolok hanem erősen visszavenni belőle. Teljesen máshogy fogysz, ha sok szenhidrátot eszel. Mégha be is tartod a napi kalória adagot.

júl. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Megnyugodtam 15-ös.

Köszönöm szépen utolsó, végre valaki érti, hogy mire is gondoltam.

júl. 17. 22:37
 18/18 anonim ***** válasza:
25%
Hová akarsz fogyni? Miért akarsz 50 kilósan ájuldozni???
júl. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!