Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges, hogy többen...

Hogy lehetséges, hogy többen fogynak heti ķét edzés plusz egészséges étkezés mellett?

Figyelt kérdés
Elvileg akkor fogy valki, ha keloriadeficitben van, de ha csak heti 2x edz az ember, akkor bem lehet kaloriadeficitben, szoval nem fogyhat. En igy tudom. Valaki el tudna mondani, hogy hogyan lehetseges ez megis?

júl. 11. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"Lehetséges a minőségi fogyás szimplán csak kalóriadeficittel?"

Mi? Ekkora ökörséget még sosem olvastam, és ezt komolyan mondom. Tudod egyáltalán, mi az a kalóriadeficit?

júl. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Heti 0 edzéssel is lehet kalóriadeficit.
júl. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2# ezt ben értem hogyan. A kaloriadeficit lenyege, hogy tobb kaloriat egetunk el, mint amennyit beviszunk. Ha nem edz az ember, ugy nem eget el sok kaloriat, es akkor hogy foy, nem eszik? Mert ha meg nem eszik akkor tartalekolo uzemmodba valt a teste, es ufana mindenbol zsir lesz
júl. 11. 19:53
 4/12 A kérdező kommentje:
1# en nem latom, hogy ilyet irtam volna
júl. 11. 19:53
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Olvasd ezt el, mert nem vagy képben.

júl. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
2. Ja , akkor ha koplal lényegében.
júl. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
A létezéssel is égetsz kalóriát. Azzal hogy működnek a szerveid, hogy ver a szived, hogy emésztessz, stb. Meg azzal is hogy gyaloglsz mondjuk a munkahelyedre, vagy akár csak wc-re, hogy lezuhanyozol... Minden fizikát cselekedeteddel égetsz valamennyi kalóriát.
júl. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
76%

Komolyan léteznek ennyire buta emberek? Remélem, csak troll vagy.

De várj, írok valamit, amitől lemész hídba:

Úgy fogytam le 15 kilót, hogy egész nap ülök. Még sétálni se megyek le, max a boltba 100 méterre. akkor ezt most dolgozd fel.

júl. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ezért tettem fel a kérdést, mert nem értem, hogy hogyan elhetséges.


Nekem midnig azt mondták, hogy csak kaloriadefittel lehet fogyni, de ha az ember diétázik is, ha nem mozok semennyit, akkor nem értem hogy tud elégetni megfelelő mennyiségű kelóriát, ahhoz, hogy kaloriadefitben legyen.


Lehet hülyének tartani, mert nem értem, de ezek a válaszok se okosabbak, ha belegondol az ember, hogy mennyire valaszolnak a kerdesre...

júl. 12. 13:34
 10/12 anonim ***** válasza:

"a nem mozok semennyit, akkor nem értem hogy tud elégetni megfelelő mennyiségű kelóriát"

Nyilván egy kicsit nehezebben, de leírjuk még egyszer, hogy nem csak a mozgás éget kalóriát, hanem minden más is. Nem tudod, mi az a kalóriadeficit valójában, úgyhogy olvasd el az 5. válaszban belinkelt cikket.

júl. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!