Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a rosszabb, ha lóg a bőr...

Mi a rosszabb, ha lóg a bőr fogyás után vagy ha valaki kövér marad?

Figyelt kérdés
júl. 2. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha kövér marad. Kezdve azzal hogy hamarabb hal
júl. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Nyilván ha kövér marad. Meg most nem tudom hány kilóról van szó, de pl. tegyük fel, valaki 200 kiló. Valljuk be, 200 kilósan várhatóan nem lesz valami hosszú élete az adott személynek. Igen, ha lefogy, valószínűleg elég sok megmaradt bőr lesz, ami valószínűleg a mennyisége miatt kényelmetlen lesz, fájdalmas, és nehéz lesz vele együtt élni, de pl. itt Magyarországon simán engedélyeznék neki tb alapon a műtétet. Tény, hogy nem nézne ki úgy a bőre, mintha sosem lett volna 200 kiló, de ezt el kell fogadni.


Ha pedig valaki nem 200 kiló, hanem pl... 130, akkor szerintem általában az ottan keletkező lógó bőrrel még együtt lehet élni, szerintem sokszor annyi kiló után még nem olyan súlyos a megmaradt bőr mennyisége, de ha mégis zavarja az illetőt, akkor is a tb még nála is támogatná.


Amúgy én pl. 115 kilóról fogytam kb. 65 kilóra. Minimális a lógó bőr, nem fogom soha megműttetni. Tudom, hogy van akinek több bőr marad, ez nagyon egyenként válogatja, de szerintem a lógó bőr még mindig jobb. Mármint, ha ránézel egy kövér emberre, meg egy olyan emberre, akinek a fogyás miatt van lógó bőre, akkor a kövér ember nem lesz attraktívabb. Szóval ez a "nem akarok lefogyni, mert nem akarok lógó bőrt" kifogás az én szememben butaság, mert a sok zsír az emberen nem szebb, mint a lógó bőr. Akkor már inkább vállalj be az ember a lógó bőrt és az egészségesebb testet, sokkal jobban megéri.

júl. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Mondjuk nekem tetszik hogy a páromon van némi plusz, látványra engem a lógó bőr jobban zavarna mint az a plusz 15-20 kg, de ez tök szubjektív. Viszont az nem szubjektív, hogy a túlsúly marha egészségtelen, míg egy kis lógó bőr nem az. Szóval egyértelműen kövérnek maradni rosszabb.
júl. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
77%
Ha nem akarsz lefogyni ne az legyen a kifogás, hogy csúnya lesz a bőröd. Kövéren sem szép. + A logó bőrt lehet plasztikázni.
júl. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
67%
Van egy ismerősöm, aki nagyon elhízott, aztán rengeteget fogyott. Természetesen megmaradt a lelógó bőre, mégis imádja, ahogy kinéz. Rendszeresen edz, és kitűnő formában van. Ezért szerintem egyértelműen az a rosszabb, ha valaki kövér marad.
júl. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
A kövérség, mégpedig az egészségügyi problémák miatt milliószor rosszabb. Tapasztalatból írom. Sokkal jobb normál súllyal élni, még ha itt-ott kicsit bőrös is maradtam. Nem vészes, annyira nem, hogy kés alá feküdjek.
júl. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha kövér marad
tegnapelőtt 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Ha lóg a bőr. Barátnőmnek szép nagy pocakja van, de feszes a bőr rajta, kifejezetten izgat. Ha hirtelen lefogyna, és löttyedt bőr lenne rajta (láttam már ilyet), az nagyon nem tetszene.
tegnapelőtt 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!