Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bőreltávolító, korrekciós...

Bőreltávolító, korrekciós műtét menete?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudtam melyik kategóriába írjam a kérdést, gondoltam ide lenne a legjobb. Arról tudok hogy bizonyos feltételek mellett a TB állja a nagy fogyás utáni korrekciós műtétet, hasplasztikát és mellfelvarrást. Viszont azt nem tudom hogy hogyan is van ennek a menete.

Háziorvosnál és szakorvosnál is dokumentálva van a súlyom, viszont ez 2-3 éve volt, az akkori súlyommal. Azóta még híztam is, most pedig elkezdtem fogyni. Már most látom hogy lesz visszamaradt bőr. Ha fogyás után majd szeretném elindítani ezt akkor elég lesznek azok az értékek amiket régen írtak fel, nincs ilyen hogy elévül vagy érvényét veszti egy idő után? Be kell-e mennem most így ahogy vagyok dokihoz hogy a mostani súlyomat írja fel, vagy hogy van ez? Ki hogy csinálta?


jún. 26. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

[link]


"Ha a műtétre jelentkező páciens kezdő testtömegindexe, azaz a BMI-je 35 felett volt, és az minimum tíz egységgel csökkent, illetve ha BMI-je 45 felett volt, és az 12 egységgel csökkent, valamint ha a súlyát legalább fél éve tartja."


Tehát mindenképpen le kell méretned magad

jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

AZ elsöpontosan leírta, mik a feltételek.

Mindenképpen még most menj az orvoshoz, hoyg dokumentálva legyen a mostani súlyod, így garantáltan nem lehet majd belekötni.

Meg sok sikert!

jún. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Ha a régebben dokumentált súlyod is megfelel a feltételeknek, akkor nem kell újra méretni.

De persze megteheted, ha szeretnél begyűjteni pár megalázó beszólást a dokitól. ( Már ha olyan az orvosod mint nálunk)

Én nem mérettem újra. 130-al írtak be sok éve, de végül ehhez képest +40ről fogytam 64kgra. Ha bevállalom, akkor lesz így is műtét. Még nem döntöttem kell e ez nekem. Annyira nem érzem szükségét.

jún. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!