Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez vastag combnak számít?

Ez vastag combnak számít?

Figyelt kérdés
157 centi magas vagyok és 57 cm a combom legvastagabb része. (54kg és 27% testzsírral)

jún. 25. 09:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Sosem fogjátok megérteni, hogy kép nélkül, centikre alapozva, nem lehet véleményt alkotni. Sosem.
jún. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
70%
Tetszik egy sárga sneaker, napszínű, az anyaga olyan hálós, tudod, mint amilyen szokott lenni a legtöbb, nagyon kényelmesnek néz ki, szerinted megvegyem?
jún. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Gondolom lány vagy, ezért foglalkoztat.

Én 163 cm vagyok, 60 cm volt a combom amivel nem voltam elégedett. Elkezdtem kardiózni kb most 57 cm. Kb hasonló lehet a tiéd, mint az enyém volt, ez nem számít nagynak, de én azért fogytam le, mert elegem volt, hogy a nadrág nem jön fel a combomon, de ha meg igen, nagyon elállt a derekamnál.

Lányoknak eleve nagyobb a combja, ez egy természetes dolog, először ezt kell elfogadnod, és a legtöbb fiúnak is jobban tetszik, mint a vékony.

Viszont ha szeretnél leadni, inkább kardiózz, csak az a hátulütője, hogy combból nehéz leadni, a legvégén fogsz belőle :(

De ha téged nem zavar akkor ne, mert egyáltalán nem nagy!

jún. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Franc nem tudja ezt így megmondani ennyiből...
jún. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Fotó?
jún. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem a 165 cetnimhet 50 cm vastag, s szerintem pont jó. De amikor voltka rajtam plusz kilük, olyan 57 körül lehetett simn, és azzal sem volt gond, nem éreztem vastagnak.
jún. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Magasságodhoz képest a súlyod és a comb vastagsága is kicsit soknak tűnik nekem.

Persze, ha sportos vagy, akkor lehet, hogy pont így jó.

jún. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azt kell, hogy mondjam, hogy a többség által felvetett probléma helytálló.

Mindenféle vizuális megerősítés nélkül csak tapogatózni tudunk a sötétben.


A magasságodhoz képest mintha pár plus kg lenne rajtad, de nem tudhatjuk, hogy oszlik el, mennyire ruganyos a tested, a bőröd, milyen az összkép.


Szóval a válasz az, hogy lehet, igen, lehet, nem

jún. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hasonlo alkat vagyok /161 cm és 55 kg/, de kicsit idosebb vagyok már és van két gyerekem, kiváncsiságbol megmértem a combomat, 50 cm a legvastagabb részen, lehetne kicsit vékonyabb ránézésre. Ugyhogy igen, kicsit vastag az 57 cm-es comb.
jún. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én csak megjegyezném, hogy ne tölts fel és ne küldj fotót. Ki tudja milyen emberek irkálnak ide, hogy csak így tudják megmondani...
jún. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!