Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnám abbahagyni a...

Hogy tudnám abbahagyni a fogyókúrát?

Figyelt kérdés

Tavaly 76kg voltam 171cm magassággal. Most 52kg vagyok.

Eredetileg maximum 55kg-ra szerettem volna lefogyni, de bármikor elértem egy bizonyos célsúlyt úgy voltam vele, hogy na jó jöhet még 5kg mínusz. Pár héttel ezelőtt 48kg voltam és eldöntöttem, hogy hízok egy picit, mert úgy éreztem túl sokat fogytam, de amint visszamentem 52kg-ra most úgy érzem újra vissza kell fogynom, mert nagyon rosszul érzem magam a hízástól. Viszont úgy érzem, ha újra elérem a 48kg-ot nem fogom tudni abbahagyni és még tovább, új célsúlyokat állítva többet akarok majd fogyni. Nem merek hízni és nagyon kellemetlenül érzem magam tőle. Őszintén szólva minden túlzás nélkül néha még sírok is miatta. Nagyon fáradt vagyok mentálisan és fizikailag is ettől. Már nem élvezem az ételeket, mert folyton csak az jár a fejemben hány kalória van benne és nem az, hogy de jó ehetek ilyet és milyen finom. Sokszor kiszedek egy adagot, de evés közben félrerakok belőle darabokat hogy azt mégsem kell megennem azzal az indokkal, hogy "oké, hogy annyit szedtem ki amennyit megehetek, de ha ennyit és ennyit kicsípek még belőle akkor még kevesebb kalóriát viszek be és jobban teljesítek." Aztán a vége az, hogy a kiszedett adagnak a felét vagy a negyedét eszem meg. Segítséget, tippeket szeretnék kérni hogyan változtassak ezeken a szokásokon.Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget!


24/N



jún. 23. 21:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Komolyan ilyen bolondok a mai lányok?!
jún. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!