Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnám abbahagyni a...

Hogy tudnám abbahagyni a fogyókúrát?

Figyelt kérdés

Tavaly 76kg voltam 171cm magassággal. Most 52kg vagyok.

Eredetileg maximum 55kg-ra szerettem volna lefogyni, de bármikor elértem egy bizonyos célsúlyt úgy voltam vele, hogy na jó jöhet még 5kg mínusz. Pár héttel ezelőtt 48kg voltam és eldöntöttem, hogy hízok egy picit, mert úgy éreztem túl sokat fogytam, de amint visszamentem 52kg-ra most úgy érzem újra vissza kell fogynom, mert nagyon rosszul érzem magam a hízástól. Viszont úgy érzem, ha újra elérem a 48kg-ot nem fogom tudni abbahagyni és még tovább, új célsúlyokat állítva többet akarok majd fogyni. Nem merek hízni és nagyon kellemetlenül érzem magam tőle. Őszintén szólva minden túlzás nélkül néha még sírok is miatta. Nagyon fáradt vagyok mentálisan és fizikailag is ettől. Már nem élvezem az ételeket, mert folyton csak az jár a fejemben hány kalória van benne és nem az, hogy de jó ehetek ilyet és milyen finom. Sokszor kiszedek egy adagot, de evés közben félrerakok belőle darabokat hogy azt mégsem kell megennem azzal az indokkal, hogy "oké, hogy annyit szedtem ki amennyit megehetek, de ha ennyit és ennyit kicsípek még belőle akkor még kevesebb kalóriát viszek be és jobban teljesítek." Aztán a vége az, hogy a kiszedett adagnak a felét vagy a negyedét eszem meg. Segítséget, tippeket szeretnék kérni hogyan változtassak ezeken a szokásokon.Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget!


24/N



jún. 23. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3%
48 kg az pont tökéletes
jún. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Testképzavar. A helyedben elmennék a házidokihoz megkérdezni hogy mit gondol a súlyról meg alap verkepet kerni.
jún. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
uram isten...
jún. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%
Tapasztald ki a sulytartast. Az 55 is tökéletes neked, sőt, de ha biztosra akarsz menni, határozd el, hogy az a max. Időnként merd magad és ha látod, hogy megszaladt egy kicsit a súlyod, menj vissza 54-re.
jún. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, hogy nem tudod, hogy pszichológus kell! Nem igaz, hogy nem tudod! Vagy inkább pszichiáter! Hosszú és mély munka lesz, vissza a gyerekkorodig! Ne halogasd: most beírod a keresőbe, hogy klinikai szakpszichológus vagy pszichoterapeuta. Aztán ő esetleg javasol pszichiátert, ha úgy találja. Nem tudod egyedül megoldani! Nem tippek kérdése! Beteg vagy!
jún. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Így alakul ki az anorexia, ami kezelés nélkül végzetes lehet.
jún. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Belesodortad magad egy másik táplálkozási zavarba a túlevés után, anorexiás vagy. Menj pszichológushoz.

1. Te beteg vagy.

jún. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

#1

Állítsd már le magadat xd

Minden kérdéshez odapofátlankodsz és elkezded mondani a magadét, hogy a 40kg milyen tökéletes xd

jún. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Már most anorexiás vagy, csak te még nem látod.


Keress AZONNNAL szakembert, étkezési zavarokkal foglalkozó pszichiátert, különben tényleg nagyon belecsúszol az egészbe, de így is évek!, mire ismét rendeződik az étellel a kapcsolatod.


Sajnálom, én három éve kezdtem a recoveryt egy hosszú-hosszú étkezési zavaros múlttal, de még mindig nem vagyok egészséges.

Piszok nehéz meló, de sebaj. Inkább ez, mint a kórház vagy a temető (nem sokon múlt).

jún. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ó, igen, és csak szólok: eléred a 48 kilót, jön a kis gondolat, hogy áh, a 45 még jobb lenne.

Már nincsen melled sem, és az életedért küzdesz, de áh, "hájas a hasam", úgyhogy akkor még pár kiló lemehet.


39 kilósan is hájasnak látod majd magad - ha egyáltalán akkor még életben leszel -, de én 35 kilósan is úgy éreztem, nagy a hasam.


Ennek már most nem lesz vége, ha nem keresel HOLNAP szakembert ÉS dietetikust.

jún. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!