Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » .Nektek. is bűntudatotok van...

.Nektek. is bűntudatotok van mikor többet esztek a tervezettnél?

Figyelt kérdés
Én ma egy jó 500 kalóriával többet ettem és egész nap olyan szomorú vagyok miatta :(
jún. 18. 20:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
42%

19

Végre valaki érti. :D Itt valamiért nagyon könnyen dobálóznak az evészavar kifejezéssel. Viszont a siekres fogyáshoz szerintem kell ez a kis bűntudat, különben nem lesz belőle fogyás... Nekem nem kellett nagy súlyt leadnom, csak 8 kilót, ez 5 hónap volt. Egy karácsonyi napon, a szülinapomon és egy esküvőn nem tudtam tartani csak a keretet 5 hónap alatt! Tudtam hogy nem ezen múlik semmi, de azért nyomasztott, és szerintem ez így volt jól, hiszen ez gátolt abban hogy máskor is túlegyem magam. Azóta hónapok teltek el, nyilván a fogyás után még kellett kis idő míg átállítottam magam fejben hogy ne számolgassak mindent kényszeresen, de szerintem ez is teljesen normális volt. És láss csodát, nem lettem evészavraos, tartom a súlyom, és bármikor letolok egy tprtaszeletet letolok egy tortaszeletet lelkiismeretfurdallás nálkül. :)

jún. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
igen
jún. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
52%
Bűntudatnak épp nem nevezném, de van olyan hogy kicsit elszomorodok azon pillanatnyilag hogy "Hát lehet nem kellett volna megenni azt az egészet, pár falat is elég lett volna". Mondjuk hozzáteszem hogy nálam a kalóriadöbbletet és a túlsúlyt is a mértéktelen nasizás okozta, tehát csak akkor érzem ezt ha megkívánok valami nasit és a kelleténél többet eszem belőle. Normál étkezésnél nem érzek semmit, ha véletlen átlépem a keretet. Úgy vagyok vele hogy hízni sem egy-két nap alatt híztam, ugyanígy nem várhatom el hogy ennyi idő alatt fogyjak. Sőt, szerintem egy-két nap nem számít fogyásnál ha így sikerül, nem hiszem hogy lenne jelentősége ha a nagy egészet nézzük.
jún. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hány kiló vagy, hogyha nem normális a kajával a kapcsolatod és bűntudatod van. ;)


Én 58 kilósan már étkezési zavaros voltam.

jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!