Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 napig sokatt ettem?

3 napig sokatt ettem?

Figyelt kérdés
Kb ilyen 3000-3500 kalóriat naponta. A harmadik nap kb 2000-rer. Fél éve életmódot váltottam, de kaptam egy rossz hírt és nem bírtam magammal, csak sírtam és ettem. Észhez kell térnem tudom. Nemsokára meg is fog jönni. A mérleg 2 kilóval mutatott többet. Mennyire befolyásolja a fogyást? Köszönöm
jún. 18. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

2 nap volt, ez semmiség, ne aggódj (a harmadikon a 2000 kalória nem nagy eltérés, ha mondjuk 1700-at eszel amúgy).


Menstruáció előtt/közben amúgy is mutathat többet a mérleg 2 kilóval, ne aggódj.


Sajnálom, hogy veszteség ért / rosszt hírt kaptál, kitartást! Miután megnyugszol hidd el, majd visszatérsz a normális étkezéshez, nem okoztál kárt.

jún. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
2-3 napi több kalóriából semmi probléma nem származik. A probléma inkább az, hogy hiába váltottam a formalitás szintjék életmódot, ha fejben és pszichésen ez nem fenntartható, és egy rossz hír kapcsán a zabálás az énvédő mechanizmusod. Ajánlanám egy szakember felkeresését, ő segít.
jún. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem tudtam, hogy így fogok reagálni egy családtag halálos balesetének hírére.

Szerencsére még nem találkoztam eddig ezzel a fajta rossz hírrel. 😔

jún. 18. 15:30
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Őszinte részvétem!

Még egyszer: ha bárminemű negatív impulzusra túlevéssel reagálsz, az étkezési zavar, ezért javasolnám egy pszichológus felkerésését.

jún. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Semmi nem történt! Szó szerint. Szépen folytass mindent. Ne büntesd magad, ne agyalj. Örülj hpgy jobban avgy és menj tovább az elettel.

(Viszonyítasként kb napi 1000 kcallal ettel tobbet a kelletenel. Ennek egy reszet fel se dolgozza a szerveet mert lesokkolja a mennyiseg. De ha mind elraktarozodna akkor tudd hogy 9000 kcal kell egy kilo hizashoz. Tehat maximum!!! 30 dekát híztál zsírban. Az semmi.


A máisk amit tudnod kell hogy a szénhudrát vizet köt meg. Minden gramm szénhidrát 3 gramm vizet. Tehát ha e napig szénhidratdusan eszel pl csoki nasi stb akkor meg a gyomrod fel se dolgozta es a tested el se dontotte hogy kimegy vagy zsirt raktaroz stb. Tehat meg csak a belekben van a cucc. De a veraramba felszivodott a ch es megkototte a vizet. Tehat az nem hizas. Ha megettel napi mondjuk egy tabla csokit meg egy zacsko napolyit akkor kis is ad 1.5 kg hizast vizben. Ez mindenfele erofeszites nelkul le fog menni.


Ileltve ha meg fog jonni akkor onmagaban lehetsz 2-3 kiloval tobb)



Szoval felejtsd el es folytasd mintha mi se tortent volna

jún. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a 3 nap semmi. Viszont hosszútávon el kellene sajátítanod a kríziskezelést az érzelmi evében, mert ha újabb rossz dolog történik az életedben, megint kikerül a gyeplő a kezedből. Ezen nagyon kellene dolgoznod. Az érzelmi evés pszichés probléma, önismerettel és terápiával elsajátítható. Én falászavarból gyógyulok, fél éve indultam, mellette álláskereső vagyok. Minden nap zabálhatnék a stressz miatt meg a mellőzöttség, elutasítások miatt. Nagyon nehéz így a kontrollt megtartani, de dolgozom rajta és így sikerül. Egy kis akaraterővel neked is menni fog.
jún. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Soha nem volt eddig problémám a negatív dolgokkal, mármint evésügyileg. A szülés után meghíztam, így ezért váltottam életmódot, plusz az egészségem miatt. Ekkora trauma nem ért, még egy cigit is elszívtam, pedig soha nem dohányoztam előtte.
jún. 18. 20:59
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi ettől semmi baj nem lesz:)
jún. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!