Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek is nagyon sokat...

Szerintetek is nagyon sokat ettem ma?

Figyelt kérdés
A reggel a suliban ettem egy fél szendvicset ami rozs kenyérből volt (néhány órával később a másik felét is megettem) aztán utána ilyen meggyes csokis péksütit aztán banánt (persze nem egyszerre) haza értem és ettem pár szem meggyet és egy kis kebabot sültkrumplival aztán odaadtam anyukámnak inkább a zöldségeket ettem meg belőle meg a pitából egy kicsit aztán most nemrég ettem még meggyet meg egy kis tarját és rízst mellé savanyú uborkát szerintetek egy jégkrém még belefér? (Azt még hozzátenném hogy mozogtam ma egy 20 percet de szerintem ez rengeteg étel) 16/F

jún. 6. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sok.
jún. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Biztos, hogy 16/F? Nem 6/L?
jún. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Nem sok.
jún. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Na már megint te

Nem nem ettél sokat,és kezeltesd minél hamarabb az evészavarod!

Addig még rosszabb nem lesz

jún. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem írsz számokat (bevitt mennyiség kcal-ban), se magadról számszerű adatokat (napi kalóriaszükséglet) addig ezt nem lehet megmondani.

Többször írtál már ki kérdést, elmondtuk, hogy számok nélkül hiába kérdezed a hülyeségeidet. Tanuld meg az ételeidet lemérni és reálisan látni!

jún. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jaj és te aztán nagyon jó életét élhetsz hisz neked nincsenek hibáid. Nekem még nem a kalóriaszámlálással kell foglalkoznom meg a mennyiségekkel finomat ettem az a lényeg.
jún. 7. 08:20
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért tettél fel kérdést?
jún. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Attól függ mit jelent nálad az hogy "kis", "kicsi"
jún. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem akarsz fogyni akkor pont jó. Ha fogyni akarsz akkor azt a meggyes csokis péksütit ki kellett volna hagyni. És akkor ne jégkrém legyen, hanem helyette valami gyümölcs mondjuk.
jún. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az előző kérdésedhez is megírtuk, hogy étkezési zavaros vagy.
jún. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!