Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kell meg fogyni?

Mennyit kell meg fogyni?

Figyelt kérdés

168/57 kg

1400-500 kaloriaval fogytam le nagyobb sulyrol

Mellette sportolok

Sajnos nagyon nehéz eltüntetni a zsírt ami meg jelen van a has-comb tájékán, ezért gondoltam, hogy egy 50 kilóig még lefogyok.

Természetesen életmódot váltottam, mikor elérem a kívánt súlyt akkor 1900-2000 kaloria rendben lesz súlytartáshoz?


jún. 5. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális a súlyod. Zsírnak mindig kell rajtad lenni, Akkor is, ha nem akarod. Biológiailag a túlélést szolgálja, ha ledönt egy nagyobb betegség, vagy hosszabb éhezés. 50 kg már kórosan sovány, tönkreteszed magad!
jún. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Az 50 nagyon kevés. Ha nagyon akarsz még 2-3, nagyon max 4 kilót leadhatsz, de többet ne, az már egészségtelen. Én 165/52 vagyok, tök vékony, de pocakom sajnos még így is van és marad is, mert ha ennél lejjebb fogyok, akkor már a többi részén néz ki hülyén.

Sportolj inkább hogy feszesebb legyél, a súlyzós edzések sokat segítenek nagyon.

jún. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen, a súlytartás. Nekem az 52 kilómmal 2100 körül van, de én nagyon sokat sportolok és napi 3 órát sétálok a kutyával. Mondjuk ülő munkám van mellette. Szóval ez az aktivitásodtól függ hogy mennyi lesz a jó. Ha aktív vagy akkor kb jó amit írsz, ha nem akkor sok.

Én kiszámoltam, ha nem sportolnék és nem lenne kutyám, 1500 lenne a súlytartásim... Nagyon kevés, belegondolni is rossz. :)

jún. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Járok terembe, kardió , súlyzós edzést végzek, látszik is az alsótestemen valamennyire, csak engem tényleg zavar a “pocak”, máshonnan nem is szeretnék már fogyni csak onnét csak ugye akkor máshonnan is megy le és az tényleg bőven aránytalan lenne, maximum akkor tényleg 4 kg-ot fogyok lassan ahogy eddig. Folytatom az edzést is, és a helyes táplálkozást

jún. 5. 10:20
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Így jó. Állj! A fogyás helye nem fakultatív, hanem alkati. A még létező zsírtól pedig ne akarj megszabadulni, a tested normális tartozéka, nem valami ördög.
jún. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem is zavart a pocak, de ha lejjebb fogyok, akkor meg már a bordáim látszanak ki. Meg egyébként is, ilyen kis súlyt már eleve tök nehéz megtartani, mert olyan kevés a súlytartó kalóriám. Més sok sporttal együtt is nehéz. Ezért ptóbálok izmosodni, jó lenne felszedni 2-3 kg izmot és akkor még adhatnék le zsírt, így kb rendeződne a pocakom. De ez az izmosodás id nagyon nehéz ügy. Talán 1-2 év alatt sikerül. :)
jún. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semennyit
jún. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!