Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudok fogyni, az akaraterő...

Nem tudok fogyni, az akaraterőmmel van baj?

Figyelt kérdés
A második babám lassan 1 éves és még mindig szörnyen nézek ki. A gond az, hogy állandóan éhes vagyok. Soha nem éreztem még ilyesmit korábban. Hormonális probléma volt, de már kezelve van hónapok óta, az éhség viszont nem múlik. Rosszul is alszom, de nem hinném, hogy attól ennyire éhes lehetek. Gondoltam rá, hogy talán csak az akaraterő nem elég, de ha nem lennék egész nap éhes, gondolom jobban menne...nem is szoptatok már jó ideje. Néhány hétig bírtam az 1500 kcal-s diétát, de akkor annyi történt, hogy nem jártam rendesen wc-re, csak heti 2-3szor, és egy kiló se ment le. Mozgás az annyi,hogy alvasidőben 30 percet tornázom itthon, mostanában kisebb súlyokat is használok. Segítsetek, bármilyen meglátás érdekel.

jún. 4. 21:22
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%

Hány kg vagy? Hány cm? Számold ki a kalória szükségleted és onnan kalkulálj a kalóriákkal. Kalória bázis teljesen jó erre.

Próbálj meg olyan ételeket enni ami jobban eltelít, figyelj a folyadék bevitelre.

Nekem is 1 éves múlt a fiam, engem az motivál hogy csinos anyukája legyen. Gondolj erre.

Esetleg kérd szakember tanácsát.

Sok sikert neked.

jún. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem mindegy hogy mi az az 1500 kcal . Meg az se biztos hogy az eleg neked.

Minden etkezesben feherjeforras, lassu felszivodasunszenhidrat, minimalis zsir es 15-20 dkg zoldseg. Ha ez megvan es meg ehes vagy es tuti eleg a laloria akkor lehet nem ehseg van hanem sovargas.

Az pedig mentalis okokra vezetheto vissza

jún. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

60 kg vagyok és 164 cm. Elmeléletileg kb 1800 kcal a napi szükségletem, bár én ennél sajnos többet szoktam enni, így stagnál a súlyom. Használom a kaloriabázist egyébként, és tök sok fehérjét eszem például, ami el kellene telített, nem? Ma is mehettem 100g fehérjét.

Gyűlölöm egyébként, ahogy kinézek, ahogyan állnak rajtam a régi ruháim, a férjemnek is kevésbé tetszem így, nem akarom,szóval motivációsm van bőven,

jún. 4. 21:33
 4/17 A kérdező kommentje:

Telítsen*

Bocsánat, új a telefon. 😀

jún. 4. 21:34
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi zöldséget eszel? Mennyi gabonát? Mennyi hüvelyest? Mennyi teljes kiorlesu pekarut?



Ha leirnad ket napodat higy hanykor es mit ettel akkor nagy esellyel megtalalnank hogy miert vagy ehes

jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Hát a mait le tudom írni.


Reggeli(7:30):

2 szelet tk. toast kenyér, csirkemell sonkával, sajttal, uborkával, 2 dl 1,5-s tej


Tízórai(10:00): egy kicsi sajtos pogácsa


Ebéd(14:00): 220 g tészta, 250 g cukkinis tejszínes csirkemellel


Vacsora(18:30): 1 szelet tk. toast kenyér, 120 g rántotta, uborkával


És itt jön a probléma: este egy pohár csokipuding...

jún. 4. 21:45
 7/17 A kérdező kommentje:
Ja és délután 4 körül ittam egy tejes kávét 2 dl tejjel, azt kihagytam.
jún. 4. 21:45
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Na ne essél túlzásokba, a 164 centi-60 kiló teljesen jó arány! Lehet, hogy fogyhatnál még két kilót, de az teljesen mindegy. Járj kondiba. A "szörnyen nézek ki" önbántalmazás nem jogos, nem nézhetsz ki szörnyen! Ne felejtsd már el, hogy nem 17 éves diáklány vagy, hanem 30-as anya. A két szüléstől megváltozott az alakod. Ha a férjednek nem tetszel, az vagy nem is így van, vagy nem súly, hanem házastársi probléma. De igen ellenszenves az az ember, aki a gyerekei anyját képes nem szeretni 2 esetleges pluszkiló miatt. Az ilyennek nem is akarnék megfelelni.
jún. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Jaj, nem azt mondja, hogy nem tetszem neki, csak amikor rákérdezek, elmondja hogy vékonyabban csinosabb lennék, de így sem vagyok csúnya.

55 kg szeretnék lenni. Nyilván nem vagyok túlsúlyos, de nincs szép alakom, sok a zsír a hasamon, csípőmön.

jún. 4. 21:52
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Fú, csokipuding!!! Menj már pszichológushoz!

Elég lightosan táplálkozol, mondjuk, ha emellett egész nap két gyerek után rohangászol és háztartást vezetsz, nem csodálom, ha éhes vagy. A 12 deka rántotta egy falat kenyérrel azért elég börtönkaja.

jún. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!