Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon túlsúlyos emberek, van...

Nagyon túlsúlyos emberek, van valaki most életmódváltásban?

Figyelt kérdés
120+kg. Lenne kedved ahhoz, hogy támogassuk egymást?

máj. 30. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
170kg vagyok, nyomhatjuk. Mondjuk én főleg izmosodnék
máj. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
170 kg-os, te ne izmosodjál, hanem fogyjál le a fele súlyodra, és majd utána izmosodjál. Ilyen súllyal meg fogsz halni.
máj. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8%

Az a véleményem, hogy ha igazán el van döntve egy eletmódváltás, akkor nem kellenek hozzá társak, egyedül is végig tudod csinálni. Mi a vége? Majd amikor megöregszel és meghalsz. Mert életed végéig kell tartanod az egészséges étkezést, mozgást. Ha ehhez társat keresel, akkor egy életre keresel társat pusztán ahhoz, hogy helyesen étkezel...

Magadtól is megy, ha igazán erős vagy. Ha nem vagy az, akkor társsal se fog menni :)

máj. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
5-ös, nem értem téged miért zavar ha valaki együtt szeretné ezt csinálni. Úgy sokkal jobb esélyeik vannak, tudják egymást motiválni, barátságot alakíthatnak ki. Nem látom a hátrányt.
máj. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
#6, és mivel nem érted, ezért le is pontozol ahelyett, hogy hagynál válaszolni, vagy utánanéznél. Tökjó :)
máj. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Tökéletesen értettem a mondandód, a "lepontozás" pedig igazából azt jelenti hogy (szerintem) hasznos-e egy vélemény vagy sem. Szerintem a te véleményed nem volt hasznos.
máj. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

"nem értem téged miért zavar " "Tökéletesen értettem" -

Akkor én vagyok a hülye, elnézést.

máj. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem azt nem értettem amit akarsz mondani, hanem hogy miért zavar. Szövegértés 1-es. De ne spameljük már tovább ezt a posztot, ha lehet kérni
máj. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én kalóriaszámolással kezdtem pár hónapig, majd amikor elértem egy jó részeredményt, akkor lassitottam, pl. már nem mértem mindent, aminek amúgy is elhanyagolható a kalóriatartalma (nyers zöldségköret a hús, krumpli mellé).

Nem kell kapkodni.

Következő lépés a mozgás beiktatása lesz.

Te hogy kezded?

jún. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ti hogy jártok strandra?
jún. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!