Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hónap alatt 10 kg?

3 hónap alatt 10 kg?

Figyelt kérdés

165 cm vagyok és 78 kiló, 34 évess nő. Lesz egy fontos esemeny juliús végen es szeretnék jobban kinézni. már leadtam 6 kilót.

Mit gondoltok, ez kivitelezhető? Van valami hasznos tanácsotok mikent csinaljam?


ápr. 3. 02:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es, ez esetben akkor leírom, hogy szeretnék leadni további súlyt. Viszont az időpontig ez sok lenne szerintem, ezért próbáltam belőni egy viszonylag kivitelezhető célt.
ápr. 3. 11:30
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Várjuk majd a kérdésed ősszel, amiben nem érted, miért híztál dupla annyit, mint amennyit lefogytál :)
ápr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Látom megy az értő olvasás. Inkább könyvet lapozz, mint a testeddel törődsz, mert ha jól sejtem, az már tökéletes.
ápr. 3. 17:54
 14/15 anonim ***** válasza:
A tökéletesség egy relatív fogalom. A testképem rendben van, az étkezési szokásim rendben vannak. Ellenben a tiéddel.
ápr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Gratulálok, ez nagyszerű!
ápr. 4. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!