Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért kezdtem el hízni?

Miért kezdtem el hízni?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja még kb. 63 kg voltam,szerettem volna leadni kb. 5 kilót (172centi vagyok), kevesebbet kezdtem enni. Főtt kaját kb napi egyszer, azonkívül szendvicset, joghurtot. A kevesebb adag ellenére hízni kezdtem, 66 kiló vagyok. Lehet, h pont azért híztam, mert keveset eszek, és tartalékol a szervezetem? Éjszaka dolgozom, fizikai munkát végzek,mászkálok, cipelekrohangászom, és lehet, hogy azt a keveset, am it ettem (volt hogy reggel 8kor ettem, legközelebb csak éjjel egykor, kajaszünetben), azt elraktároztam? mit tehetnék, hogy le tudjak menni kb.58-60 kilóra?
2010. okt. 25. 10:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

*én arra gondoltam, hogy az éjszakai munka nem a természetes bioritmusnak felel meg

ezért több vitamint, ásványianyagot..stb.-t kell magához vennie!!

a fogyókúra mindíg szenvedést okoz az embernek!


Ebben MAJDNEM igazad van. Csak annyiban nem, hogy a jó fogyókúra (ami tul.képpen nem fogyókúra, hanem életmód) nem okoz szenvedést, és eleve több vitamint és ásványi anyagot biztosít, mint a kérdező mostani kajálása.

De ha te is így értetted, teljesen oké.

2010. okt. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

azzal hogy igy "veded " a gyumolcsot elarultad hogy semmit sem ertesz a dietakhoz...egyen gyumit de reggel mert ha ures a gyomra akkor az erjedesi folyamat nyugodtan vegbe mehet anelkul hogy nyomna es rohasztana a tobbi etelt amit elotte evett...a gyumolcs is megemeli az inzulinszintet es emsztesre kesztet ami plane nem jo ket etkezes kozt...vitaminok? elarulok neked egy nagy titkot; a zoldsegek is tartalmazzak


a vilagon nincs olyan egeszseges es eredmenyes dieta ami megengedi az etkezesek kozti evest legyen az barmi, de ha megsem megy akkor inkabb legyen feherje az amit eszik pl. fott tojasfeherje


meg kene egy kicsit tanulni!!!

2010. okt. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mint már írtam, szerintem is az a legjobb, ha étkezések közöt (reggeli-ebéd-vacsi) nem eszünk semmit. A gyomornak is kell a pihi, mert az nem jó, ha még az egyiket meg sem emészti, már toljuk is le a másikat. Ezért van olyan sok elhízott ember, a betegségekről ne is beszéljünk!
2010. okt. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

napi 5-6 etkezesd kell a fogyashoz nem pedig 3

nagyon remelem hogy nem ebbol keresed a kenyerre valot mert nem akarok rossz lenni de baromira nem ertesz hozza. mar a leg alapvetobb dolgokat sem tudod es megit tanacsokat osztasz ami nem vezet semmi jora

2010. okt. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hoppá, megint egy okostojás. Nem ebből keresem a kenyerem, de értek hozzá valamicskét, mert sikerült lefogynom 30 kilót, úgyhogy mondhatni tapasztalatból beszélek. Ja, és nekem szakember írta elő a napi 6 étkezést, amitől hízni kezdtem, mert folyamatosan enni kellett. Sokan erre esküsznek, de akkor én a kivétel vagyok, mert nekem nem jött be.
2010. okt. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

hoppa megint egy megkeseredett duci.

ha ugy fogytal ahogy irtad akkor a foldig er a borod ugy elnyult , hianyod van minden vitaminbol es asvanybol, le van lassulva a metabolizmusod es etelert ordit a szervezeted. valoszinuleg megkonnyeyel minden csokireklamot. A sajat testeden tapasztalod meg hogy mekkora butasagot csinaltal es a rossz hirem az hogy minden kilot maradektalanul vissza fogsz szedni.

2010. okt. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

:) :) Ez jó! Megkeseredett duci. :) Ez jó, tettszik! Nem éheztem, elhiheted. És nem is lóg a bőröm térdíg. Létezik a világon a SPORT és a MOZGÁS nevű dolog, amivel egy kis odafigyelés mellett nagyon sokmindent el lehet érni.

Egyébként meg..nem vitatkozom Veled, mert nincs miért.

2010. okt. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!