Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért kezdtem el hízni?

Miért kezdtem el hízni?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja még kb. 63 kg voltam,szerettem volna leadni kb. 5 kilót (172centi vagyok), kevesebbet kezdtem enni. Főtt kaját kb napi egyszer, azonkívül szendvicset, joghurtot. A kevesebb adag ellenére hízni kezdtem, 66 kiló vagyok. Lehet, h pont azért híztam, mert keveset eszek, és tartalékol a szervezetem? Éjszaka dolgozom, fizikai munkát végzek,mászkálok, cipelekrohangászom, és lehet, hogy azt a keveset, am it ettem (volt hogy reggel 8kor ettem, legközelebb csak éjjel egykor, kajaszünetben), azt elraktároztam? mit tehetnék, hogy le tudjak menni kb.58-60 kilóra?
2010. okt. 25. 10:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

ha fogyni szeretnél, az első szabály a rendszeres evés :)

jól mondtad, tartalékolni kezdtél

2010. okt. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a szendvics pont nem fogyókúrás. (A joghurt is csak akkor, ha natúr volt.)


Ez így kevés infó, részletesen le kéne írnod, hánykor mit ettél általában, és mennyit.

Attól, hogy éjszaka dolgozol, még ugyanúgy kell rendszernek lenni az életedben, csak máskor alszol, máskor reggelizel, ebédelsz, vacsorázol, nem a megszokott 7-12-18 órakor.

2010. okt. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy elég rendszertelenül eszek, mikor mennyire vagyok fáradt, attól függ, mikor eszek. A hízás azért volt érdekes, mert ugyanannyit, vagy még kevesebbet ettem, mint korábban.Amikor többet ettem, voltam 60 kiló, csökkentettem a kajaadagot, lettem 65-66 kiló mostanra. Reggel 8 körül megy a felvágottas mese: szendvics, este 8 körül indulok dolgozni, ha veszek kaját, akkor 9kor eszek vmi apróságot (joghurt, v egy croissant), de ezt leggyakrabban elhagyom, és majd csak éjfél után eszek, akkor is valami stangli vagy ilyesmi. Szóval napi átlag kajám: felvágott 1-2 zsömivel, joghurt/műzli, aztán este stangli v vmi hasonló.H avan valami főtt kaja, akkor az helyettesíti a reggeli felvágottas zsömit.Szerintem keveset eszek, ezért nem értem a hízást.
2010. okt. 25. 11:18
 4/17 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam. Alíg ettem, és hízni kezdtem, már kb. 8 kiló plusznál tartottam. De ennek vége, rájöttem a titokra! Napi háromszori evés,reggel fél7, délben 12:00, este 18:00, és közötte SEMMI nasi. De tényleg semmi! Sok folyadák, ami jelenleg nekem teát jelent, napi két liter minimum. A kajánál is odafigyelek hogy mit eszek. Nálam ez vált be.. A sport mindíg a részem volt, de ez az étrend nagyon jó így!
2010. okt. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én nem csodálom, hogy hízol. Tömény szénhidrát, amit eszel, még véletlenül sincs benne semmi egészséges. Zsemle hízlal, croissant borzalmas, napi szinten ezen élni... Ezen az sem segít, ha napont 2-szer eszel, sőt, rosszabb.


Felkelés után megeheted az egyik zsemlét. Ezután 5-6 órával (mindegy, hány óra van) meg kell ebédelned. Vigyél magaddal salátát (friss zöldségekből) otthon felkockázott hússal, nem tart tovább megenni, mint a croissant-t. Újabb kb. 6 óra múlva vacsora: zöldség sajttal vagy virsilvel vagy maradék hússal vagy tojással. Lefekvés előtt legalább 2 órával edd, ha nem tudod megoldani, akkor inkább párolt zöldséget egyél magában és feküdj le. Az étkezések között ehetsz gyümölcsöt vagy natúr joghurtot, kefírt. Figyelj oda a napi 2 liter folyadékra.

Aludj naponta legalább 7 órát, a kevés alvás is hízlal.

2010. okt. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

hát ha ilyen mű kajákat eszel akkor ne csodálkozz semmin.. tápláló, rendes ennivalókat vegyél és egyél!!!

meg a másik, hogy ha éjszaka dolgozol akkor nem hiszem, hogy sanyargatni kellene a szervezetedet fogyóval.. inkább legyél boldog és majd minden rendbe jön.. elfogadod magad és ne görcsölj badarságokon!!!!

2010. okt. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az utolsóval. Attól, hogy valaki éjszaka dolgozik, nem muszáj elhíznia. Mondjuk a kérdező súlya még így is tökéletes, de ha a tendenciát nézzük, nem sokáig lesz az.
2010. okt. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

én arra gondoltam, hogy az éjszakai munka nem a természetes bioritmusnak felel meg

ezért több vitamint, ásványianyagot..stb.-t kell magához vennie!!

a fogyókúra mindíg szenvedést okoz az embernek!

ne fogyózz, hanem életformát válts! érthető?

2010. okt. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

11:40 - es ez igy kicsit santit

ket etkezes kozt minimum 3 ora maximum 4es felora telhet el mert aztan a szervezet hozzanyul az izomhoz es azt kezdi el egetni. 2 etkezes kozt nem eszunk SEMMIT, sem jogit es plane nem gyumolcsot ami nem mas mint cukros viz. A gyumolcsot reggel egyed ures gyomorra (kiwi, gref, alma ...) majd egy fel ora mulva johet a reggeli. Etkezes utan a gyumolcs csak rosszat csinal mert hamarabb erjed mint az etel.

2010. okt. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

*11:40 - es ez igy kicsit santit

ket etkezes kozt minimum 3 ora maximum 4es felora telhet el mert aztan a szervezet hozzanyul az izomhoz es azt kezdi el egetni. 2 etkezes kozt nem eszunk SEMMIT,


Akkor mit nevezünk étkezésnek? Én 3 fő és 2 kisebb étkezést javasoltam. Ha 5-nek veszed, nem telik el 3 óránál több és 2 étkezés között nem eszik semmit. Mi a gond?


*sem jogit es plane nem gyumolcsot ami nem mas mint cukros viz. A gyumolcsot reggel egyed ures gyomorra (kiwi, gref, alma ...) majd egy fel ora mulva johet a reggeli. Etkezes utan a gyumolcs csak rosszat csinal mert hamarabb erjed mint az etel.


Baromság. Ha már "cukros víznek" nevezed a gyümölcsöt (kérdezném, hogy rostokról és vitaminokról hallottál-e már, valamint arról, hogy a szervezetnek igenis szükséges van valamennyi cukorra, aminek a legjobb formája a gyümölcs), akkor szerinted éhgyomorra kevesebb cukor van benne? Na ne már...

Mellesleg a gyümölcs BÁRMIKOR fogyasztva nagyságrendekkel jobb, mint a croissant.

2010. okt. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!