Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha lefogyok kb 30 kilót a...

Ha lefogyok kb 30 kilót a mellemből is megy le ?

Figyelt kérdés
Elég nagy súly felesleg van rajtam és a mellem is hatalmas.Már egy hónapja fogyókúrázok.De eddig ezen nem gondolkodtam hogyha sikerül lefogynom annyit amennyit szeretnék akkor a mellemből is megy le annyi hogy ne nézzen ki idiótán, hogy normális az alakom a mellem meg mint két görögdinnye.

febr. 11. 21:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mellem tűnik el először :D, de már megszoktam. előny: nem fáj a hátam, mint a nagymellű barátnőimnek.
febr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, a mellek biztosan kisebbek lesznek, fogyni is fognak
febr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

A mell zsírszövet. Ha csupa izom, ,akkor pasis lesz. Ezennyi. Innentőlfogva ha lefogysz, akkor persze a melled is el fog fogyni, de ha nagy,akkor a bőröd ott marad lógva mert megereszkedett. Nem egy esztétikus látvány.

Nekem kismellem volt mkndig is,de annak szexi és formás(nem lapos) terhes lettem, olyan melleim lettek hogy ajaj

Majd elment a tej, és maradtak a zacskók😀

Aztán szules utan edzettem, most kalórianövelésbe vagyok mert izmot építek, es a cicimre elkezdtem hízni,míg a combom és fenekem edzem kerekre. Sokkal jobban nézek ki most így :)

febr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
Igen, de vigyazz, hogy ne ereszkedjen meg. Raadasul en egyszer olyan hirtelen fogytam, hogy a hormonjaim is megzavarta, menstruacio kimaradt es meg plusz osszement a mellem. Viszont, ha ez kovetheto, abbol utana visszajott a mellem, mikor a menstruacio rendezodott. En sovanyan is relativ bogyos voltam. De hirtelen elsore szottyedt, lottyedt volt a mellem, akkor megijedtem.
febr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bizony, az ellenkezője is így működik. 20 kg hízás után 80B-ből 90C lettem.
febr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!