Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan tudnék egy...

Szerintetek hogyan tudnék egy kicsit hasból, combból és popsiból fogyni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 14:15
 1/7 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne! (Bocsi az offért)
2010. okt. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A fogyás úgy működik, hogy vagy mindenhonnan, vagy sehonnan. Ez nem lokális dolog, ezt nem tudod irányítani. Maximum formálni tudod ezeket a testrészeket úgy, hogy másra ne igazán hasson.
2010. okt. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Sinkó Andrea 3in1 DVD-jét merem ajánlani nekem nagyon bejött,2hónap alatt 12 kg (na persze egy kis étrendváltoztatással) de amiből Te szeretnél abból csodásan ment le nekem!!Netről könnyen le lehet tölteni!
2010. okt. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és akkor hogyan lehetne azokat a terülleteket formálni, hogy máshonnan ne fogyjak??
2010. okt. 23. 15:07
 5/7 anonim válasza:
Sok hasizmozás szobakerékpározás úszás futás. Step aerobic. Fontos a rendszeres mozgás.
2010. okt. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólóval,izmosítás,erősítés!És S.Andi dvd-jét én is merem ajánlani tényleg tuti ha csak formában akarsz maradni arra is jó!!
2010. okt. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én mindig onnan szoktam fogyni, ahol a legtöbb felesleg van rajtam. Mellből pl. sosem fogyok, pedig nagy melleim vannak (70D, 158 cm, 48 kg).

Eléggé egyenletesen oszlik el rajtam a felesleg (amikor néha van, általában télen felmegy 3 kg, nyáron meg szinte magától lemegy), de a hasamon talán kicsit jobban látszik. Ha visszafogom magam és fogyni kezdek, valamint még többet tornázni, akkor mindig a hasamon veszem észre először a változást (mert a centiket is mérem ilyenkor), igaz, hasizmozást minden egyes alkalommal csinálok, 20-30 percet. Azt mondják, ez azért van, mert a kiegyensúlyozott fogyókúra alatt a zsír tűnik el a testedről (nem az izom, mivel rendszeres a mozgás), és mivel has tájékon nekem kicsit több van, ezért onnan megy le legelőször, mert ott rézékeli a szervezet a legnagyobb felesleget.

2010. okt. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!