Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kiló fogyás után vették...

Hány kiló fogyás után vették észre, hogy fogytál?

Figyelt kérdés
2023. szept. 27. 12:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
170 centi vagyok 76 kilóról indultam. 68 kiló körül tűnt fel már mindenkinek.
2023. szept. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
De jó nektek :D 83ról lettem 70 és senki nem mondja csak a párom de valúszínűleg ő bíztatásból. 163 cm vagyok
2023. szept. 28. 10:42
 13/23 anonim ***** válasza:
81%
Kb 5 kg fogyásnál, már konkrétan zaklattak vele, hogy jaj de sovány vagy. 65-ről 60 kg-ra fogytam. De nekik épp nem tetszett.
2023. szept. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
85%

5kg nál már volt aki észrevette, de igazából engem rettenetesen zavart, mert 135kg-tól indultam, rettenet rossz volt, hogy én nem láttam, nem is éreztem semmi változást még, de sokan mondogatták, hogy nahát mennyit fogytál…

Demotiváló volt számomra…

Másik mikor elértem a 95kg-ot, akkor meg sokan elkezdték kérdezgetni, hogy beteg vagyok e?

Meg mondogatták, hogy ne fogyjak tovább, mert már nem áll jól.. meg ilyen hülyeségeket… 30éven át dagadtként ismertek, nem tetszettem nekik soványként.

2023. szept. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 20 kilónál, de én nagyon magas vagyok uh máshogy oszlik el.

Kb. 55 kilót híztam az érettségizős versenysúlyomhoz képest, de ruhában ez 38/40-röl 44/46-ra váltást jelentett. Ami sok persze, de magamra híztak egy másik embernyit gyakorlatilagés csak 3 méretet nőttem.

2023. szept. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 NTBS ***** válasza:
58%
3-4 kg.
2023. szept. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
92%

A testtömegem 20%-át fogytam le (50+ kg lettem). 3 embertől kaptam visszajelzést, pedig úgy éreztem nagyon nagy dolog részemről és vártam, hogy változzon valami az életemben.

"Fogytál?! Már nem kellene, az arcod!

Te fogytál?

Látszik, hogy fogytál, kisebb lettél a csípőd körül."

Szóval, semmi olyasmit, hogy de csinos lettél, jól áll rajtad a ruha vagy semmi motiválót. Így utólag elég rosszul is esik, hogy ennyire érzéketlen volt ezzel kapcsolatban a környezetem.

2023. szept. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

17. Rajtad legalább észrevették. Nekem nagy volt a feleslegem, ezért csak ilyen -60 kg körül kezdték el kérdezgetni, hogy rákos vagyok e mert fogytam . Mintha az egészségért önmagában ne lehetne fogyni, csak ha valaki haldoklik 😐 Addig a kutya se vett észre semmit, ami akkoriban még azért kicsit nem esett jól, mert én meg baromira megéreztem már 20-30kiló mínuszt is.

100kg alatt kezdtem el igazán formásodni csak, na akkor már legalább kaptam pozitív megjegyzéseket is, hogy kezdek csinos lenni meg ilyenek. Az átlagnál magasabb vagyok nőként, és szerencsés a testalkatom, így akkor már egészen jól eloszlott az a 95kg is ami rajtam volt.😂 még a dokim is meglepődött, kevesebbnek gondolt látványra.

2023. okt. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
65%
Eddig 16 kilót fogytam, de nem vette észre senki sem, konkrétan még én sem. Mintha csak a mérleg akarna jóindulatú lenni és kevesebbet mutat. A látvány viszont ugyanaz.
2023. okt. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Bár tinikoromban 20 kiló tűnt el rólam, de 6 év alatt nyúlt meg az egész alakom. 96-ról 76-ra csökkentem, majd munkanélküliként visszahíztam 86-ra, és 3 hónappal ezelőtt hirtelenül fogytam vissza 69-72 közé. (Most éppen 69 vagyok.) Ezt észrevette mindenki azonnal, még jobban vékonyabb lett minden porcikám. Egyébként a hirtelenség ellenére hosszantartó folyamat késői eredménye és az egészben v.sz.l. gyerekkori - rossz gyógyszer által okozott - bélpuffadás is még jelen volt. Tavaly januárban álltam át új étrendre és már 14-től túrázok folyamatosan, de csak most teszi a hatását.
2023. okt. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!