Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogytál le? És mennyi...

Hogy fogytál le? És mennyi idő alatt ?

Figyelt kérdés

#Fogyokura,fogyas
2020. júl. 28. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Cigi+meló 1.5 év alatt.
2020. júl. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

118-ról 92-re mintegy 2 év alatt, normál kaja, sör, pörkölt, tészta is, reggel-délben-este étkezés, nem mikroszkopikus adagok, de nem is 3 púpozott tányér. 37-39 évesen.


Ehhez heti 2 judoedzés, és 2-3 futás (6-7 km-ek kb 5:45 km-ekkel). Volt, hogy 90 alá is lementem, de ott már nem éreztem magamban erőt.


Lehet, hogy ha a táplálkozást is ennyire intenzíven figyelteme volna, akkor még lentebb ment volna, de nekem az életemhez hozzá tartozik az étkezéssel szerzett öröm, aminek része a fizikai teltségérzet is. Nyilván nem véletlen lettem 118 kiló a 178 centimhez.


Viszont így türelmesen két év átlagában leolvadt havi több, mint 1 kiló, azzal elégedett voltam, vagyok. A bőröm sem marad megnyúlva, át is formálódtam. Én tehát nem a kúraszerű fogyásra, és a táplálékszámolgatásra teszem a voksom. Amikor kalóriát számoltam, akkor mindig az elfogyasztott, sporttal elégetett energiát néztem. Azon sokkal könnyebb fokozni, mint a szűkre szabott diétás étrendből 50-100 kalóriákat lecsipegetni, mert elégedetlen vagy az eredménnyel.


Fogyókúra meg nem fog formásítani, életmódváltás nélkül a hatása addig tart, amíg a koplalást bírod fizikailag, szellemileg. A sport azonban átformál testben is, lélekben is. Meg kajálhatsz is mellette rendesen!

2020. júl. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
17 hónap, -52 kg. A többi még folyamatban. Figyelek mit eszem. Kevés szénhidràt, sok fehérje, sok zsír. Eleinte könnyű séta, torna, màra 1 óra szobabicikli, vagy gyorsgyaloglàs 6-9 km , + súlyzózàs, hasizomerősítés. 3-4x hetente mozgok, 1-1,5 óràt munka utàn. 170kg-->118kg
2020. júl. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kb 14-15 évesen 95kg körül 64kgra.


Anyukám 1,5kgos súlyzóival napi 100 karhajlítás, néha fekvőtámasz, majd futás és végül elkezdtem konditerembe járni, de csak az utolsó 5kgnál.


Kalóriát nem számoltam csak mindig úgy ettem hogy picit még éhes legyek.


Nagyából egészséges szinten, azaz heti 1kg szintű fogyásról volt szó, de senkinek sem ajánlanám ezt a "tudatlan tini" hozzáállást a fogyáshoz.


Utána még fogytam 1-2x talán ez a videó jobban leírja. Meg remélhetőleg még fogyok.


https://www.youtube.com/watch?v=lFD-aEnuj9w

2020. júl. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

175 cm.

Május 15:96 kg

Július 29 : 81 kg

Az elején még számoltam a kalóriákat, amíg képbe kerültem hogy nagyjából mi hány kalória. Most már inkább csak arra törekszem, hogy ne/a lehető legritkábban egyek tésztát. Nem eszek gyorskaját sem, és a lisztes dolgokat is kerülöm, valamint a kenyér/kifli/zsemle egyenesen tiltólistás nálam. Ezen kívül nem tagadok meg magamtól semmit, heti 1-2 alkalommal 1 jégkrém vagy egy Oreo. Mozogni 3-5 alkalommal szoktam hetente, kedvtől függően. Ilyenkor mindenféle gyakorlatokat csinálok amik eszembe jutnak : fekvőtámasz, hasprés, helyben futás, lábemelés hanyatt fekve, ilyesmik. Nekem eddig bevált, remélem tudtam segíteni :)

2020. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!