Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy szedhettem fel 15 kilót...

Hogy szedhettem fel 15 kilót kb 2 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Oké hogy sokat ettem a stressz miatt de ez normLis? Lefele bezzeg nem így megy. 145 kilo lettem hirtelen
2023. aug. 29. 01:24
1 2
 1/14 hosszúhajú ***** válasza:
100%
van pár tippem, leírom, nézd meg melyik passzol. stresszes lettél, többet ettél. sok ülő melő volt, elfelejtettél mozogni. nem ittál folyadékot, alig mentél wc re. beütött a menopausa. más dolog jött bele amit a vérvétel kimutatna. nem is vetted észre hogy benasiztál. megváltozott az hogy miket eszel. a stressz hülye dolgokat csinál, valaki stressz evő, valaki stressztől csontváz lesz.
2023. aug. 29. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 hosszúhajú ***** válasza:
85%
nem kezdtél bele valami gyógyszerbe aminek a mellékhatása lehet hízás?
2023. aug. 29. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A kismanók felhordták rád éjjelente.
2023. aug. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen sok súlynál simán fel tudsz szedni 2 hónap alatt 15 kg pluszt. Ugyanis már eleve gondolom sok kalóriát bevittél. De ekkora súlynál már bőven lehet olyan probléma, ami pluszban rá is segít.
2023. aug. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Azt ne mondd h az első 5 kilónál nem vetted észre h hízol
2023. aug. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát nem tűnök többnek külsőre.
2023. aug. 29. 08:58
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Rám is feljött kb egy tízes amikor még egyetemista koromban a szüleim elutaztak két hétre és én napi kétszer ettem KFC-t, és minden szendvicsbe tettem még majonézt is :D
2023. aug. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Flagstaff ***** válasza:
Igen, ha sokat eszel, akkor normális, hogy hízol. Egy kiló hízáshoz nagyjából 7000 kalóriával többet kell bevinned a szervezetedbe, mint ami a fenntartásához szükséges. Ha kalóriadús kajákat eszel, akkor ez ijesztően gyorsan összejön (nézd meg egy zacskó chips vagy sósmogyoró kalóriatartalmát). Ha keveset is mozogsz mellé, akkor meg pláne.
2023. aug. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen. Foleg aki ugy szocializalodott hogy sokat eszik es a mindennapokban aktivan kell figyelnie hogy ne egyen tul sokat. Ha rgy ilyen ember elkezd nem odafigyelni sajnis ez osszejohet
2023. aug. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem kell egyből túl gondolni. Lehet, hogy a nagy része víz és salakanyag. Nem zsír, nem izom, SALAKANYAG!
2023. aug. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!