Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy felnőtt korotokban beszólt egy másik felnőtt, aki nem családtag/barát/pár/orvos, hogy milyen kövér vagy?

Figyelt kérdés
Gyerekként a suliban biztos sokunkkal volt ilyen, illetve közeli hozzátartozók is hajlamosak megmondani az őszinte véleményüket. De olyan volt, hogy már felnőttek voltatok és valaki a szemetekbe dagadtozott le?
2023. jún. 22. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A szemembe soha. Az öcsém mondta el egyszer, hogy pár barátja azt gondolja, hogy én lennék az "ideális nő", ha nem lennének "súlyproblémáim". Gyerekként valóban eleget halottam, amikor még nem is voltam kövér, de ezt akkor nem érzékeltem és azt hittem igazuk van - pár kiló túlsúly volt csak rajtam.
2023. jún. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Szemembe szinte soha, max rokonok, ahogy gyerekként, hátam mögött 1000% :)
2023. jún. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Jó ideig hánytattam magam, 45kg voltam. Vékony. Kigyógyultam ebből, szedtem fel pár kilót. 55kg lettem kb, most 55-60 között mozgok.

Családi ismerősök akikkel 45-50 kilósan találkoztam utoljára megszokták jegyezni milyen kövér lettem;

Jól kikerekedtél! Jól nézel ki, kövér vagy. Legutóbb mikor láttalak ilyen voltál *mutatja a kisujját*. De nagy segged lett. Jó vastagok a combjaid. Látom szedtél fel. Stb stb

Büdös parasztok.

2023. jún. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én már mindenféle megjegyzést kaptam. Teljesen normális testalkatom van, inkább még vékony is. Ehhez képest én voltam már kövér, sovány, anorexiás, husi, minden. Közben meg mindig ugyanúgy nézek ki :D Régen, amikor még iskolás voltam, akkor sovány voltam. Van aki azzal piszkál, hogy ahhoz képest hogy meghíztam. Van, aki szerint még mindig betegesen sovány vagyok.

Szerintem bunkóság bármilyen megjegyzést tenni a másik külsejére. Főleg, hogy nincs is semmi fura rajtam. Tényleg normális a súlyom, alkatom. És a legviccesebb, amikor totál elhízottak jegyzik meg, hogy látják, hogy nekem is felszaladt pár kiló :D De én még akkor sem tudom nekik azt mondani, hogy ők meg konkrétan kövérek :S

2023. jún. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Sajnos volt már példa rá. Volt, hogy a randit azzal kezdte a pasi, hogy kétszer akkora vagyok, mint amire kép alapján számított. De olyan is volt, hogy idegen pasi odajött hozzám és a súlyomra tett megjegyzést.


Most meg (lefogytam, edzek) még a konditeremben is megnézik a seggem, pedig ott azért sok formás csaj van.

2023. jún. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen, és csak ez, mert a családom nem mondott ilyet.
2023. jún. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem is egyszer! Azt tudni kell rólam, hogy 4 éve még szinte testépítő formám volt, 95 kiló volt a súlyom alacsony testzsírral. Volt viszont egy balesetem, ami miatt nem tudtam hónapokig lábra állni és elkezdtem hízni. Több mint fél év kellett ahhoz hogy normálisan visszatudjak menni edzeni, de már akkor is volt rajtam 15 plusz kiló. Az még nem volt durva, de annyira nem követtem semmilyen étrendet hogy edzés mellett is tovább híztam.

Az elmúlt években voltam durván dagadt 140 kg, azóta fogyózom, de így is van olyan 20-25 kiló plusz rajtam. Szóval nagy a kontraszt.

Munkahelyen volt olyan hogy új kolléga látott régebbi képeket, rám mutatott és kérdezte hogy ő már nem dolgozik itt, vagy még nem találkoztak. Majd mondtam hogy az én vagyok, erre annyit tudott kinyögni hogy jól meghíztál.

Volt olyan hogy a mekiben kajáltam, nem keveset és beszólt egy kb velem egykorú férfi hogy na ezért vagy ekkora. De olyan is volt nyaralásnál hogy Velencében a szűk utcán jött szembe egy német társaság és elkezdtek németül szidni, hogy jajj a dagadt férfi mellett nem lehet elférni, biztos éttermet keres. Csak közben értettem az egész beszélgetést és visszaszóltam németül, hogy ha tud valami jó helyet akkor mondja merre kell menni :D.

Volt hogy az utcán szóltak be teljesen ismeretlenek.

Amikor 140 kiló voltam nem igazán csodálkoztam ezen, nem érdekelt hát tudom, tudtam magamról mennyit nyomok. Most sincsenek illúzióim, de nem veszem magamra mások baromságait, mert nem segít abban hogy fogyjak vagy bármi.

2023. jún. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, én jövök.


Előző munkahelyemen az egyk srác csesztetett többször, pl amikor valaki hozott sütit és elvettem egyet mert megkínált, akkor elkezdett nevetni és mondta hogy "xy már egyből megy érte". Amikor egyszer délben ettem, majd 3kor is egy bagelt, az nem valami nagy kaja, beszólt, hogy "már megint eszel?". Egyszer ettem egy fehérje szeletet, mert a tévhitekkel ellentétben nem csak a gyúrósok ehetnek olyat. Kérdezi ez a srác, hogy edzem-e, majd egy másik srác odajön, hogy "hát nem látszik?" és megnyomogatja a felkaromat. A zsíros, izomtalan felkaromat. És nevet. Amúgy az előbbi srác szerint a Solti Ádám jogosan csalta meg a feleségét, mert ő hízott a lombiktól...

2023. júl. 5. 13:52
 9/9 anonim válasza:
Ne foglalkozz velük, ez csak őket minősíti. Csak magadnak akarj megfelelni. Úgy élj, hogy TE jól érezd magad a bőrödben! :))
2023. aug. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!