Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem mondja semelyik...

Miért nem mondja semelyik ismerősöm, családtagom, hogy fogytam?

Figyelt kérdés

Nagy feleslegről indultam (kb.40 kg plusz), de fogytam már több mint 10 kg-ot. Tudom, hogy még messze a cél, de szerintem elég sokat változtam. Vékonyabb az arcom, lazábbak rajtam a ruhák, de senki nem mond semmit.

Persze elsősorban magam miatt csinálom, de azért nem esik jól, hogy ennyire nem lát senki változást...


2014. jún. 1. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennyi feleslegnél ruhában nem biztos, hogy túlságosan észrevehető a változás, főleg azoknak akikkel rendszeresen találkozol. Ha ráadásul az elején vagy és ennek csak kis része még zsír, akkor nem olyan sok látszik, arról nem is beszélve, ha izom is ment le, ami kisebb térfogatú.
2014. jún. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Aki mindennap lát, annak nem olyan feltűnő, mert folyamatosan látnak, nem veszik észre úgy a változást. De aki nem látott már egy ideje és majd a mínusz kilókkal lát, annak biztosan jobban fel fog tűnni.
2014. jún. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
33%

Egyrészt minden nap látnak. Másrészt ez a kilóveszteség lehet, hogy csak neked tűnik fel. És harmadrészt attól még kövér maradtál, szóval szerintem nem úgy néznek rád, mintha egy 52kg-os csaj 44-re fogy le, hogy ÚRISTEN, hogy néz ki, mennyit fogyott, szegény.


És az is lehet, hogy nem akrnak megbántani. Én amikor lefogytam 158cm/52kg-ról 44kg-ra, mindenki dícsért, hogy gyönyörű az alakom, jó, hogy megmaradtak a melleim, stb. És annyira bántott, mert úgy hangzott, hogy "mert előtte egy undorító tehén voltál, egy senki". Szóval ez is benne lehet!

2014. jún. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ma 12:32

Előtte is sovány voltál, remélem ezt azért tudod...

Amúgy ismerős, én is fogytam 8 kilót az utóbbi hónapokban, de senkinek nem tűnt fel, pedig nem is volt akkora feleslegem. Még van hátra 5-10 kiló és csinos leszek, kiváncsi vagyok, akkor észreveszi valaki?

2014. jún. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
0%
nem, előtte normális BMI-m volt, tarthatatlan volt a helyzet:D:D
2014. jún. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nagy feleslegről indultam (45 kg), most tartok -25 kilónál, és olyan 20 kiló után kezdték csak el mondani.


lehet, hogy még nem látják annyira a változást, de kitartás, nem sokára ők is biztos látni fogják.

vagy az is lehet, hogy mivel még mindig túlsúlyos vagy, ezért nem tudják, hogy hogy mondják úgy, hogy ne legyen bántó. Én sokkal jobban szeretem, ah nem mondanak semmit, mivel a 'dicséretek' nagy része olyan, hogy néha legszívesebben sírva fakadnék..

2014. jún. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt vagy 25 kiló feleslegem, 10-nél már mondták azok, akikkel ritkábban találkoztam. Nekem és a páromnak később tűnt fel :D Pedig utólag visszanézve régi képeket, elég drasztikus volt a változás arcon és combon. Mert a hasi feleslegem szinte teljesen megmaradt, a többi pedig elég rendesen lecsökkent...

Úgyhogy nem olyan könnyű ám észrevenni. S ki tudja, lehet, hogy aki mégis észrevette, az valami okból nem szól, lehet, hogy dícsért már valakit s kiderült, hogy az beteg volt... Sosem lehet tudni. De bármi is az ok, a fő, hogy jó úton haladsz :) Majd észreveszik később ;)

2014. jún. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mert szerencsédre olyan ismerőseid vannak, akik nem fecsegnek fölöslegesen :)


Gratulálok az eddigi eredményedhez!!

2014. jún. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert a testsúly elég kényes téma, én sem szeretem szóba hozni. Lehet, hogy épp megbántanám, ha szóvá tenném, hogy változott az alakja; meg annyira nem is szoktam a súlyokat figyelni.
2014. jún. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ekkora túlsúlynál 10 kg nem annyira tűnik fel, pláne annak, aki gyakrabban is lát..ettől függetlenül szép teljesítmény és gratulálok, de 40 kg pluszhoz képest szerintem nem olyan feltűnő..én 25 kg-t fogytam, szóval kevesebb volt a felesleg, de nekem se mindenki vett észre 10 kg mínuszt.
2014. jún. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!