Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért ennyire irigyek a...

Miért ennyire irigyek a családtagjaim? (lenn)

Figyelt kérdés

Egy kis előzmény:

A családomban mindenki kövér. Én is az voltam, de lefogytam és úgy tűnik, nagyon nem tetszik ez a szüleimnek.

Folyton piszkálódnak, próbálnak tömni. Nagyon idegesít már.

Ma is vettek egy csomó édességet csak nekem-ezt kihangsúlyozták, hiába mondtam, hogy köszönöm, de ne vegyenek.

Türelmes típus vagyok, de már kezd nagyon elszakadni a cérna...


Más is van ilyen helyzetben?


2012. okt. 6. 21:33
 1/8 anonim válasza:
100%
Kitartas! Mast nem tudok hozza fuzni.., talan ulj le a szuleiddel es mond meg nyiltan a aproblemadat.:)
2012. okt. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


Sajnos nem vennék figyelembe a kérésemet. Tudom, mert régebben másféle problémát is próbáltam megbeszélni velük,de nem vették komolyan, én voltam a hülye, stb.stb.

2012. okt. 6. 22:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Tesók közt gyakori az irigység, anya-lánya közt is sokszor előfordul (tapasztalat). Talán azért, mert ő is próbálkozott fogyival, de nem ment (ahogy öregszik az ember, lassul az anyagcseréje) stb.


Apud is? Ő lehet, csak félt, és anyud is félt, lehet. De apud nem hiszem, hogy irigykedne, ez inkább csajos dolog.


Mit tehetsz? Én is tapasztaltam ilyet (anyumnál, számos diétát kipróbált, max. 1 hétig bírta... 90napostól elkezdve minden, csak aztán "jajj, én nem bírom ch nélkül"... nos, akaraterő. TE bírtad... úgyhogy bírd még tovább is.

Én is mondtam elégszer: anya, ne vegyél péksütit, mégis vette...

1. odaadtam tesómnak

2. volt, amikor annyira elfutott a méreg, hogy a kutyának adtam:D de ezt ne csináld, tudom, hogy pazarlás, de mérges voltam mert tényleg ha 100szor nem mondtam el neki vásárlás előtt, 1szer se...

3. ha csoki/bonbon stb, azt odaadhatod ajándékba másnak/barátnőidnek

2012. okt. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a barátom csinálja ezt. Egyből elkezd hisztizni, ha én kevesebbet akarok enni (fele akkora vagyok mint ő), vagy nem akarok chipset enni. Anyának is csak akkor jutott eszébe csak nekem egy fél kilós sajtot venni mikor már egy hónapja fogyóztam és zabpelyhet kértem. Hát vannak ilyenek nem szabad feladni
2012. okt. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

hozzá nem értő buta emberek a témához,de jót akarnak vele egyszerűségükben.


szerettesd meg velük az edzést,és mond el nekik,hogy mennyire gáz,és egészségtelen ha vki egész nap ch-val tömi magát.

2012. okt. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, az ajándékozás jó ötlet. :)


Apu annyira nem csinálja a fesztivált, mint anyu. Hiába mondogatom neki, hogy mit és hogy hogyan kéne csinálni a fogyás érdekében, egyszerűen hülyeségnek tartja és bolondnak tart. Reménytelen...

2012. okt. 7. 11:49
 7/8 A kérdező kommentje:

Mondtam nekik, hogy szeretnék venni egy elliptikus trénert, erre azonnal lehurrogtak, hogy milyen hülyeség...

Ennek ellenére akkor is meg fogom venni azt a 'hülyeséget'. :)

2012. okt. 8. 19:35
 8/8 anonim ***** válasza:

kezd inkább ugrókötéllel.

ugyanolyan hatásos,csak jóval olcsóbb.

2012. okt. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!