Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnek? Nem ertenek meg...

Mit tehetnek? Nem ertenek meg a csaladtagjaim. Folyton vitaink vannak. Mi ilyenkor a teendo?

Figyelt kérdés
Az apam egy valtozo ember... ha kicsit iszik elenged barhova, viszont jozanon amint kerezni probalok else mondom hogy hova, egybol orditani kezd... Anyum egy gyava asszony, aki mivel fel apamtol mindig neki ad igazat es nem ved, csak akkor amikor apam ittas... A noverem, aki 23 eves es 17-18 evesen terhes volt tobbszor is, most meg egy csalados kozel otven eves ferfival van a penze miatt, meg mindig velunk el, viszont rosszabb mint apam. Allandoan veszekedunk, mindig oktatni akar. Van egy 26 eves baratom, akivel 4 honapja vagyok egyutt es nagyon szeretjuk egymast a jovonket is egyutt tervezzuk... A noverem tilt tole, hogy nem hozzam valo, mert sokkal nagyobb es hogy csak kihasznal... neki jar a szaja... en 3 honap mulva 18 eves leszek, de meg nem voltam terhes o pedig ennyi idosen mar tobbszor is... bulizni nem engednek, nem lehetek a baratommal csak ilyen egy orakat, egesz nyarat vegig dolgoztam, minden fizetesembol adtam a csaladnak es mindenem megvolt nelkuluk, most suli mellett is dolgozom napi 2 orat... mit tegyek??? nem tudom sehogy megertetni magam! Apammal egyik nap megbeszeljuk hogy ez igy nem jo, de masnap ugyanugy van minden. A tesom ma azt hajitotta a szememre, hogy amitol a nyaron dolgoztam semmi latszatja sincs es nem azt jelenti hogy azt csinalok amit akarok, es amikor betoltom a 18-at akkor se azt csinalok amit akarok.. Gondolkodtam mar azon is, hogy ott hagyom a sulit es elmegyek dolgozni, hogy elkoltozhessek. nagyon elegem van beloluk. Anyam ha az erzelmeimrol akarok beszelni megse hallgat. Ot az nem erdekli... SEGITSETEK LEGYSZI!!!!!!!
2012. szept. 28. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az a kérezni?
2012. szept. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudsz összeköltözni a barátoddal?

Amint 18 leszel, fogod magad és összecsomagolsz. Olyan nincs, hogy nem engednek el.

De hosszú távon egyébként egy békés kapcsolat lenne a legjobb velük, de valószínűleg ez csak akkor lesz békés, ha már nem éltek együtt.

A nővéred pedig szerintem irigyli, hogy te még nem írtad le magad, ahogy ő tette.

Ne hagyd abba a sulit, tanulj csak tovább. Mellette pedig próbálj meg dolgozni és akkor egy kis pénzed is lesz.

2012. szept. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat hogy valahova elengedjen. Elkerezni...
2012. szept. 28. 14:09
 4/4 A kérdező kommentje:
De erdekes modon, a szuleim nem tiltanak a baratomtol. Csak a tesom van ellenne. Apamnak sokkal jobban tetszik, mint az elozo baratom. Tobbszor beszelgettek mar egyutt.
2012. szept. 28. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!