Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így lefogyhatok vajon?

Így lefogyhatok vajon?

Figyelt kérdés
Kitaláltam egy olyat hogy egy hónapon keresztül csak zöldséget,gyümit eszek, meg ilyen gyógyteákat iszok, és vitaminokat szedek.Mellette minden nap tornázok 1-1.5 órát mondjuk Rubint Rékára ő eléggé meghajt.Van rajtam kb 30 kiló felesleg (hormontabletta miatt:( ).És az lenne a kérdésem hogy szerintetek olyan 20 kilot sikerülne ezzel a módszerrel fogynom? Nagyon el vagyok keseredve..viszont nagyon elszánt vagyok..hétfőtől vágnék bele.És nekem a gyorsaság a lényeg h minél hamarabb.Utána képes lennék megtartani életmódváltással rendszeres sporttal de egy honapom van .Ti mit gondoltok erről?Csak normális válaszokat szeretnék.Köszönöm előre is.
2010. okt. 9. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Lefogyni lefogyhatsz, de szerintem ez nem jó. De ha téged nem zavarnak majd a striák akkor csináld. De lógni fog a bőröd mint a kocsonya. Arról nem is beszélve hogy nem így kell fogyókúrázni hogy csak gyümölcsöt, zöldséget tömsz magadba csak mert az nem hizlal. Egyél hűst is, lehet úgy tűnik de nem mindegyik hizlal. Csak tudni kell mit szabad enni.
2010. okt. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

de akkor is lógni fog a bőröm ha tornázok mellette meg használok feszesítő krémeket?

mellette napi 8 óra munka..

nem szeretem a húst az a baj..nem vok vega de nem eszem meg..:S

2010. okt. 9. 18:52
 3/6 anonim ***** válasza:
2010. okt. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
fehérjére és zsírokra is szükséged lenne, de nyilván a csökött kis agyadba nem fért bele a 8. osztályos biológia tananyag
2010. okt. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolsó..ne nézzél már teljesen idiótának...
2010. okt. 9. 20:01
 6/6 anonim ***** válasza:
1 hónap alatt nem fogysz sehogy se 20kg ot főleg h heti 1kg ot tudsz kb fogyni zsírból ha többet fogysz abban izomveszteség is van és gondolom te zsírt szeretnél veszíteni nem izmot.
2010. okt. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!