Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kész elegem van! Nem bírom...

Kész elegem van! Nem bírom tovább!?

Figyelt kérdés
Körülbelül 3 éve tudom hogy PCO szindrómám van. Akkor ez annyira nem is rázott meg de ostmár nagyon idegesít mivel babát szeretnénk. Ugyebár a PCO-nak a tünetei között szerepel az elhízás is. Én 168cm-emhez kb 100 kg vagyok. egyszer már lefogytam 60 kg-ra de vissza is híztam. Nagyon el vagyok keseredve légyszi adjatok tanácsot hogy hogy csináljam.
2010. okt. 9. 16:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Most jutott eszembe, hogy egy ismerősömnek szintén PCO-ja van és mégis csinált gyereket, csak a neve a dolognak: lombik program


Neki elsőre sikerült, a bébi megszületett és egészséges, és most jön a következő. kb 200ezer Ft-jába került, pedig az állam támogatja 5 próbálkozás lehetséges, és egy alkalommal 2db megtermékenyített petesejtet ültetnek be a nőbe, aztán ebből az egyik úgyis elhal, a másik meg remélhetőleg megmarad és akkor már fejlődik szépen a mami hasában.

2010. okt. 10. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Bocs, hogy a szindrómáról nem tudok semmit, de a súlyfelesleg problémája viszont nagyon ismerős: nekem kb. 20 kg-tól kell megszabadulnom.

Én ide járok egy komplex programra, ami úgy tünik, kb.fél év alatt meg fogja hozni az eredményt (mert ugye ami nekem 16 év alatt "feljött", az nem fog 2 hét múlva eltünni:)

[link]


Érdemes átnézegetni az oldalukat, remélhetőleg Neked is fog segíteni!

2010. okt. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!