Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak sporttal lehet fogyni?

Csak sporttal lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Evés terén minden akaraterő híján vagyok, de tényleg. Nem tudok lemondani róla, de még csak redukálni sem nagyon, főleg az édességekkel van a gond. Sokszor próbáltam, ha csökkentem az adagot, pár napig oké, utána ismét minden a régi.

A sporthoz viszont van akaraterőm. Szeretem csinálni. Mennyit és mit kéne sportolnom, hogy elinduljon a fogyás?


2010. okt. 9. 15:26
 1/4 anonim válasza:
Hát... a folytonos zabálással nem fogsz fogyni ember...
2010. okt. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha fogyni akarsz, ahhoz a sport önmagában kevés, de ez a fontosabb része a dolognak.
2010. okt. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy a te fajtád a sporttól csak még éhesebb lesz és a sporttal elégetett kalóriát azonnal visszaeszi.

Viszont élettanilag egészségesebb leszel és a sporttársaid is ösztönözhetnek,esetleg még a hiúságodat is felébresztik.

Egyébként lehet enni egész nap,csak az nem mindegy mit.

Szálkásítás alatt napi 10 étkezésem van:).

2010. okt. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

csak a sport is elég.


Az a gond, hogy ha ilyet kell kérdezned, az azt jelenti, hogy nem tudod a sport jelentését, és a rekreációra hiszed azt hogy sport.


a rekreáció viszont nem elég a fogyáshoz.

2010. okt. 10. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!