Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ennyiket eszem (persze...

Ha ennyiket eszem (persze mozgok is) az baj? Vagy csökkentsem a mennyiséget?

Figyelt kérdés

Isszonyat sok kaja fér belém és mások azthiszik nem eszek sokat,de ha látnák lehet rosszul lennének.

Az az igazság,h imádok enni de ha megettem utálom magamat.Tegnap pl eszt ettem:2 szelet(tenyeremnél is nagyobb)szezámagos rántot pmell,rizsel krumplival,(rá félorára éhes lettem és 2túros gombóc olyan jó nagy hogolyó nagyságuak.És szerintem ez egy felnött férfinak sok lenne én meg csak 150cm vagyok na ez baj v nem? azt szeretném h kicsit szüküljön össze a gyomrom de nem birom ki h ne egyek sokat:S (járok futni és tornázom)


2010. okt. 9. 13:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem írtál súlyt/magasságot,de legalább eszel húst,ami jó.Nincs ebben a kajálásban semmi különös.A bnőm is eszik ennyit,sőt többet és 170/55.
2010. okt. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!