Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez emiatt lehet, hogy csökkent...

Ez emiatt lehet, hogy csökkentettem a mennyiségét?

Figyelt kérdés

Mióta diétázom, kevesebbet alszom (nem tudok elaludni hamar, vagy hajnalban megébredek reggel és van hogy nem tudok visszaaludni). Furcsamód, nem vagyok fáradt.


A ch-t csökkentettem nagy mértékben. Ez talán a kevesebb szénhidrát miatt lehet?


2011. okt. 11. 06:48
 1/5 A kérdező kommentje:

A ch csökkentését ne úgy értsétek, hogy semmilyen ch-t nem eszek, napi 1-2szer van. Pl. reggelire tk kenyér rengeteg zöldséggel és sovány felvágottal.

De ha reggelire nem kívánom azt/túl unalmas, akkor főtt tojást eszem, viszont így ebédkor eszek meg barnarizst salátával és hússal.

Szal értitek, napi 1-szer biztos van JÓ minőségű. (nem eszem fehérlisztes pékárút sem fehérrizst, helyette barnát.)


Uzsira & Estére viszont SOSE eszem ch-t, míg előtte sokszor volt hogy vacsira is kenyeret ettem...


talán ezért lehet nem?

2011. okt. 11. 06:50
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is ez van, de szerintem inkább azért, mert elég stresszes félévem van... nem veled is az van, hogy nehéz időszakod van a gimiben/egyetemen/munkában?
2011. okt. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem nagyon van köze,ez inkább magánéleti probléma...
2011. okt. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vagy egészségügyi...
2011. okt. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

07.49-es: nem, semmi változás stresszszinten. Nem vagyok alapból nagyon az, max. nagyon nagy témazárók előtt, félév vagy vizsgák előtt de most semmi ilyesmi.


De érdekes hogy épp diéta kezdete óta...


Nincs semmi magánéleti gondom se, (most!) nem is nagyon stresszelek...

2011. okt. 11. 13:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!