Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel tényleg sikerülhet?

Ezzel tényleg sikerülhet?

Figyelt kérdés

hétfőtől új életet kezdek.Az étrendem a következő ételekből fog állni:

-legnagyobbrészt csirkemell

-kefír

-karalábé

-karfiol

-alma

-sárgarépa

-müzliszelet

-csemege uborka

-zöldségleves

-zöldtea

-mentesvíz

-citrom

-saláták

-puffasztott rizs


Ezeket fogom kombinálni.Legalább 2-3 hónapig. Kb 10-15kg súlyfeleslegem van. Ennyi le fog menni? Fogyni könnyen tudok,de sajnos hízni is. De ezt a módszert tartom a legjobbnak számomra,mert annyi mindent kipróbáltam már,de ezeket az éheztetőseket feladtam. 17éves lány vagyok.Azt szeretném,ha rám sem ismernének ezután. A mozgás pedig:

hétfőn szerdán 16h-tól 18:30ig tánc.

kedden és csütörtökön pedig vmilyen mozgást kitalálok,ha mást nem torna,vagy veszek akkor 1 kondibérletet.Szerintetek?Most nagyon keményen elhatároztam magam,és a fejemben eldöntöttem,hogy sikerülni fog.


2010. okt. 9. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem
2010. okt. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy pontosan, hogyan kombinálod. Viszont reggeli mindenképp egyél meg egy szendvicset, ch-ra is szükséged van. Sokkal több fehérjét kell enned, a csirkemell nagyon jó, de egyél még tojást, túrót, halat is (délután és este fehérjét kell enni). Müzliszeletet napi szinten ne egyél, ez nem a legjobb választás, de ha még is eszel, akkor inkább tízóraira rakd. Otthoni torna helyett pedig inkább fuss :). Egyébként szerintem menni fog. Ha ezeket megváltoztatod, akkor biztosan, de amúgy is lemenne valamennyi, hisz többet mozogsz, és jobb ételeket eszel, mint előtte. Sok sikert :).
2010. okt. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És még sajtot is, magas a fehérjetartalma. Sok sikert!
2010. okt. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek:) kivétel első..
2010. okt. 9. 21:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!