Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Be fog indulni a fogyás vagy...

Be fog indulni a fogyás vagy nem jól csinálom?

Figyelt kérdés

Már majdnem egy hete nem eszek ebéd után semmit csak gyümölcsöt és napközben is kevésbé laktató kajákat eszem

ráadásul minden nap tornázok egy félórát(+ heti 3 tesi óra)

de mégsem fogytam semmit ez normális vagy vmi nem jó?


2010. okt. 6. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
változást nem látsz magadon? mert akkor lehet, hogy felszedtél egy kis izmot, miközben leadtad a zsírt. persze nem nagy a valószínűsége, de lehetséges :)
2010. okt. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Már majdnem egy hete.."

Szóval még egy hete sem csinálod és máris változást vársz?!

Türelem, kitartás és lesz eredmény!

2010. okt. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
53%

Írnék neked egy kis táplálkozási szabályt amivel én rengeteget fogytam, persze mozgással (hozzátenném, hogy az a jó mozgás ha 1 óra kardió edzés pl. futás és csak utána kezdesz el dvd-re tornázni min. heti 4x)


-gyümölcsöt csak d.e lehet enni

-reggelire lehet zsemlét/kenyeret bármivel a lényeg h csak 1 legyen

- az ebéd legyen meleg és 12-13 óra között fogyaszd el, lehetőleg leves, és második is legyen (Fontos, hogy ne egyél krumplit hússal, bármi mást lehet) természetesen semmiből nem kell 2x szedni :D

- d.u folyamán valami natúr joghurtot lehet enni

-5 után már ne egyél mert min.1 óra kell a szervezetnek az utolsó kaja megemésztéséhez, tehát 6-ra "végez" vele

-napi 2,5-3 l folyadék ami nem cukros üdítő, ha teát iszol akkor se lehet benne cukor, édesítőszer

- és persze semmi nassolás


Nekem ez bevált, remélem neked is fog. Van aki azt mondta hülyeség de nekem bejött:D

2010. okt. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Elfelejtettem írni ha gyümölcs nem lehet banán és szőlő.

20:38 voltam

2010. okt. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Már majdnem egy hete nem eszek ebéd után semmit csak gyümölcsöt"


Akkor a szervezeted kezd szépen átállni alacsonyabb üzemódra. Ezzel többet ártasz, mint használsz. Diétánál a szénhidrátot csökkenteni kell a fehérjét meg növelni. Nem tudom mit akarsz a gyümölcsel, pláne ebéd után, meg este.

2010. okt. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen ez egy normális reakciója a testnek a koplalásra,és jól látod,teljesen rosszul csinálod.
2010. okt. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!