Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezek hatásosak? Van értelme...

Ezek hatásosak? Van értelme meg venni?

Figyelt kérdés

Shake Weight súlyzó: [link]


Power Trainer: [link]


2010. okt. 6. 10:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én inkább egy leg magicet vennék a helyedben, ha már ezeknél akarsz költekezni, de ha ennyi pénzem lenne én inkább egy 2 hónapos kondibérletre költeném vagy spórolnék még egy kicsit és görgőt vennék a kerékpáromhoz
2010. okt. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Igen erdemes megvenni, mivel jo "befektetes"!

Ez mindig keznel van, de egy fitness terem mar nem!

2010. okt. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Leg Magicem van de azon csak a lábakat lehet edzeni.

Biciklizni nem szeretek.

Kondibérlet ezen a környéken meg csak egy hónapra jönne ki :S Meg nincs is mindig 1-2 órám edzeni :S

2010. okt. 6. 11:27
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Most őszintén te elhiszed ezeket???Szerinted 5 percnyi munkával el lehet érni valamit?
2010. okt. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

A kézi súlyzó jó,de inkább cserélhető tárcsásat vegyél és 2 darabot,ne 1et.

A második termék pénzkidobás.

2010. okt. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A Topshop köztudottan szemetet árul. Nekünk használcikk-kereskedésünk van, és elmondanám, hogy telis-tele van a kihajigált topshopos csodacuccokkal. Működőképesek, meg minden, de mivel lóf@szt nem csinálnak, nyugaton már a kukában végezték...


Sajnos napi öt perces mozgással, meg olyan edzéssel, ami közben ráérsz teli foggal mosolyogni a kamerába, semmit nem érsz el. Ha már otthon akarsz maradni és az időd is limitált, akkor vegyél dvd-t, aerobicost, táncost, akármilyet. Van 20 perctől a csillagos égig terjedő hosszaúságú tornákkal, koncentráltan formáló, vagy zsírégető...

Én 16 kilót fogytam otthoni tornával, aerobic, fitneszküzdősportok, meg ilyesmi. Tényleg otthon voltam, de keményen kellett melózni érte (más kérdés, hogy azóta én is edzőterembe járok).


25/L

2010. okt. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

egyiknek sem látom különösebb értelmét

inkább tényleg vegyél hagyományos súlyzókat( és akár youtuben kereshetsz rengeteg gyakorlatot)

2010. okt. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vegyél szerintem is normális súlyokat. Nem leszel kigyúrt attól, ha olyan súllyal edzel, ami megeröltető, viszont az legalább ér is valamit. Ezek a topsop-os hülyeségek semmire se valók, semmi intenzitásuk nincs akkor se, ha 1 órahosszáig csinálod.
2010. okt. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

En ugy oldottam meg, hogy beszereztem a kulonbozo kazettakat, igy a sulyzokat is, mivel nem tudtam megoldani azt, hogy eljarjak egy edzo terembe.


Megtudtam volna fizetni, de idom nem engedte. Ma mar nagyon orulok, hogy igy dontottem, mivel igy barmikor elvegezhetem az En napi tornamat, ami kb. 1 orat tesz ki, de valtozo.

Tehat szerintem vedd meg, de mellette szerezz be 1 erobic DVD-t vagy kazettat, ami segit abban, hogy megtanuld a gyakorlatokat, amit aztan mar kazetta nelkul is, de barmikor eltudsz vegezni.

2010. okt. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szio a sulyzo nagyon jo, ilyesmit hasznalok teremben, csak dragabbat, en is tervezek egyet venni

a gep helyett egy normalis, nagyobb alapu vibracios trenert vennek

2010. okt. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!