Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan is kezdjem el?

Hogyan is kezdjem el?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék elkezdeni valamilyen fogyókúrát, de nem tudom hogy kezdjem el. már arra gondolok hogy előtte kell e valami tisztítókúra vagy valami. MIt lehet enni meg mikor. Segítsetek lécci, adjatok tippeket, tanácsokat!!!! Leírnátok mindent lépésről lépésre. Annyira nem vagyok tisztában ezekkel a dolgokkal. Elvagyok már nagyon keseredve:((( Vagy ha eseteg valamilyen bogyót is tudtok ajánlani a fogyókúra mellé.

Köszi szépen


2010. okt. 2. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
hány centi és hány kg vagy? mennyit eszel egy nap és mit valamint mikor ?
2010. okt. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

164 cm 78 kg 23 éves.

kb reggel 8 kor megreggelizem egy joghurt és péksüti

10 kor "ebédelek" ez változó van mikor egy tányér főtt kaját van mikor kiflit valamivel, péksütit. kb 3 után hazamegyek akkor eszek fött kaját egy tányérral vagy kettővel attól függ szeretem e. És van mikor nem eszek már utánna semmit de van mikor képes vagyok még 8-9 kor is enni valamit mikor hazajön a párom. hát kb ennyi!!!!

2010. okt. 2. 15:45
 3/3 anonim ***** válasza:

értem hát.. én 16 éves vagyok és ez a 2. hete hogy elkezdtem fogyózni... és 2 kgot fogytam...

nekem általában...

reggeli: szendvics ( teljes kiörlésü kenyér+csirkemellsonka+uborka vagy paprika)

tízórai: alma ( de csak akkor szoktam ha sokáig vagyok suliban...meg ha megéhezem)

ebéd: hát eddig volt ebédre csirkemellcsík gyros fűszerezéssel aztán volt ananászos csirkemell, ma édessavanyús csirkemell, volt sülthal és mindegyikhez jégsaláta a köret vagy kigyóubi...

uzsonnázni nem nagyon szoktam ha megéheztem ittam egy kis joghurtitalt ha nem akkor semmit...

vacsora pedig valami fehérje , szénhidrátot 3 óra után már nem eszek... + vizet iszok, tornázom :) és igy sztem egészségesen fogytam 1-1 kilót mindkét héten. ja és lefekvés előtt min 2 órával eszem a vacsorát... kb 7 kor szoktam vacsizni és 10-11 fele fekszek le .. :)

2010. okt. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!