Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A hullahopp karikázás ér...

A hullahopp karikázás ér valamit? : ) 12/L

Figyelt kérdés

van hullahopp karikám, raktunk bele anyukámmal egy kis rizst hogy hatékonyabb legyen. kis úszógumim van, ami nagyon zavar. de nemtudom hogy tényleg hat-e a hullahoppkarikázás mert olyan kis könnyű vagyhát nemtom hogy mondani szóval annyira szerintem nem mozgat meg, le se izzadok, ilyesmi.


rakjak bele több rizst? hány percig csináljam hogy hatékony legyen(naponta gondoltam)?


Ugrálókötelezésre is gondoltam, de gondolom ez nem főként hasra van,de ezt is csinálnám. naponta hány perc jó?


és kb ez mennyi idő múlva fog meglátszani?


2010. okt. 2. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Semennyi idő múlva, mert úgysem használ.
2010. okt. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
En probaltam es nekem hasznalt. Napi ketszer tiz perc. Mellette meg mozogj mast is, es liszt, csoki mertekkel.
2010. okt. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szep darazs derekad lesz, amikor rendszeresen vegzed ezeket a gyakorlatokat.

Azt Neked kell tudni, hogy kellene bele tenni meg rizst, mivel amikor nincs meg a sulya, akkor az leesik.


Az ugralo kotel is nagyon jo, szerintem neha amikor unod az egyiket, akkor a masikat csinald.


Ugyes vagy!

2010. okt. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%

feleslegesen csinalod.

én is probáltam,edzöterembe eljártam gépezni,attól ment le nekem az uszógumi és izmosodott a lábam.

2010. okt. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
valamilyen szinten alkati kérdés, de én is hallottam a hullahopp karika jótékony hatásáról, sztem érdemes vele próbálkozni!!
2010. okt. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Helyi zsírégetés nincs! előfordulhat, hogy valaki alapból olyan testaékatú, hogy ettől a jelentéktelen tesmozgástól is éget annyi zsírt, ami a derekán is meglátszik, de nagy reményeket ne táplálj ehhez.
2010. okt. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Alkati kérdés. Nekem alapból nem igazán volt derekam. Kiskorom óta imádok hullahpoppozni, ér valamit, hidd el. Formál az, csak a fával érdemes csinálni.
2010. okt. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy 12 eves gyermeknel nagyon sokat er, mivel lehet alakformalo is ez a gyakorlat, mivel meg fejlodesben van a szervezete,

tehat itt meg nem nagyon kell arra figyelni, hogy helyi zsiregeto gyakorlatok!

2010. okt. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy válaszoltatok:D
2010. okt. 3. 13:57
 10/10 anonim válasza:
100%
Persze hogy ér, tudod milyen csinos lettem tőle nyáron?:) Ne hallgassd a rossz kritikát, hallgass ránk... hidd el ér. 100%!!!:)
2011. máj. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!