Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítseg! Nem bírom tobább!...

Segítseg! Nem bírom tobább! Vki segítene nekem?

Figyelt kérdés
165cm 85kg. vagyok és 14 éves. nem bírom tovább az osztályból én vok a legkövérebb. jah és lány vok. sokszor próbáltam rászánni magam a fogyókúrára de néhány napnál nem bírtam tovább. segítséget szeretnék kérni abba h vki nem tudna egy napi evés és edzés rendet összeállítani nekem? és azt megmondani h mennyi kalóriát lehet egy nap enni. nagyon le szeretnék fogyni! most végigcsinálom!! elhatároztam és nem adom fel!!!
2010. okt. 2. 10:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

En ezt csinaltam

teljes kiiktatas :edesseg mindenformaban (ha edesseg ehetnekem volt akkor gyumolcsot ettem helyette vagy joghurtot)


Udito: teljes kiirtas

en nagy vaj fuggo vagyok (de azt is kiirtottam)

Szal ezeken kivul barmit ehetsz ihatsz<

reggelizz ebedelj..aztan mindennaposan meglegyen a tornad en ezt ajanlom (nekem is ajanlottak 8kg-ot fogytam vele) Cindy crawford workout...(ez nem doglesz meg a vegere ,+ a csaj aki csinalja nem ugy nez ki mint Zeusz szal jo vele tornazni) A torna nagyon fontos...) aztan miutan tornaztal meg megvolt a lecke stb..ugyelj arra hogy soka legyel levegon utcan a barataiddal (addig se eszel meg mozogsz)


hidd el idovel beindul a fogyas..de ne akarj fogyni eletmodot valts...mert aki egyszer meghizott annak nem fogyokurara van szuksege hanem eletmod valtasra


a legjobbakat ....

2010. okt. 7. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
háziorvos, ki kell zárni a hormon, pajzsmirigy és cukorbajokat!!!!!!!!! nem eszel olyan sokat, hogy indokolná a hízásod!!! tessék elmenni kivizsgáltatni magad, pláne, hogy 25 kg-ot minimum le kéne adnod, ez ebben a korban csak orvosi felügyelet mellett lehet, ha egészséges akarsz maradni!!!
2010. okt. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat megpróbálom mindegyiket de persze nem egyszerre hanem összerakom őket ebből is abból is egy kicsi.

a 19:49-esnek azt h itt az msn címem: Ety960910@hotmail.com

köszi mindenkinek

2010. okt. 7. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!