Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítseg! Nem bírom tobább!...

Segítseg! Nem bírom tobább! Vki segítene nekem?

Figyelt kérdés
165cm 85kg. vagyok és 14 éves. nem bírom tovább az osztályból én vok a legkövérebb. jah és lány vok. sokszor próbáltam rászánni magam a fogyókúrára de néhány napnál nem bírtam tovább. segítséget szeretnék kérni abba h vki nem tudna egy napi evés és edzés rendet összeállítani nekem? és azt megmondani h mennyi kalóriát lehet egy nap enni. nagyon le szeretnék fogyni! most végigcsinálom!! elhatároztam és nem adom fel!!!
2010. okt. 2. 10:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
88kg hiztam :(
2010. okt. 2. 10:20
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
menj el a háziorvosodhoz!!!!!
2010. okt. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, én sokkal idősebb vagyok, mint Te (42), de augusztus közepén végre elszántam magam. Azóta 8 kiló ment le. Edzőterembe járok minden másnap: futópadon gyors gyaloglás 15 perc, bicikli 10 perc, ellipszis tréner 10 perc, ismét gyaloglás 10 perc. Nem eszem kenyeret és elhagytam a nasit is. Nekem az édesség volt a gyengém, azért híztam meg. Most csak nagyon vészhelyzetben eszek egy pici diétás csokit. Eleinte nehéz volt, de megszoktam. A húst csak natúr sütöm, nem panírozom, a köret párolt valamilyen zöldség. Már nem számolgatom a kalóriát, inkább mindenből keveset eszem. A lányom is fogyózott velem, neki is lement 7 kiló, de neki nem is kell többet leadnia. (irigylem...) Kezdj hozzá és kitartást!!! Nagyon pozitív lendületet ad, ha látod az eredményt napról napra!
2010. okt. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Huszonsok kilós fogyókúra ebben a korban lehet, hogy meghaladja a te egyéni lehetőségeidet, valószínűleg orvosi, dietetikusi segítség és lelki támogatás is kéne hozzá.


(Egyébként te nem vagy "vok", én nem vagyok "vki", a "h" az hogy...Itt nem kell gyorsírással írni.) )

2010. okt. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Írd már le mit,mennyit és mikor eszel egy nap. Fontos lenne, amiatt, hogy tudjuk mi lehet a fő probléma.
2010. okt. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is le kéne írnod, hogy egy nap kb miket szoktál enni.
2010. okt. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hát reggelire attól függ ha hétköznap van semmit csak a suliba eszem 2 szendvicset. ebédelni akkor szoktam mikor hazajövök és az mindig változó. de az ebédem az amit anyum főz. vacsora vagy megint amit ebédre vagy melegszendvics, rántotta, vagy virsli meg ilyenek.
2010. okt. 4. 13:42
 8/13 A kérdező kommentje:
jah azt elfelejtettem h ha hétvége van akkor minden ugyan az csak a reggeli 2 kifli vagy zsemle megkenve valamivel
2010. okt. 4. 13:49
 9/13 anonim ***** válasza:

Reggelit ne hagyd ki soha (könnyű mondani, sajnos én is emiatt híztam most 4kg-ot aug. óta, mert rendszertelenül eszek...:-S)

Kerüld a zsíros kajákat, a tésztaféléket, üdítőket, édességet.

Pékárut csak reggelire, ha lehet, akkor teljeskiőrlésűt.

Fogyassz sok fehérje tartalmú ételt, vacsorára már csak fehérjét egyél.

Úszás, biciklizés, ezek nem terhelnek annyira, mint pl a futás.

Estére meg tölts le netről ilyen dvd-ket (Réka, Norbi, Béres A...) Napi 20-30 perc is hatásos lehet.

2010. okt. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szia. én 16 éves vagyok és 3 hete fogyózok ha gondolod küld el msn címed és kérdezhetsz :) -4kgot fogytam eddig
2010. okt. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!