Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most híztam 2 kg-ot szerintete...

Most híztam 2 kg-ot szerintetek még mindig vékony vagyok? Kép mellékelve! Milyen vagyok?

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 2. 00:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
93%

Ne feledjük, sok szülő és szerető rokon általában akkor látja egészségesnek a családtagját, ha az "jó húsban van". Én is tapasztaltam már ilyet, hogy lementem az ideális BMI-mre és mindenki szürnyülködött, hogy beteg vagyok.

Ha nem fake a kérdés, akkor azt tudom közöli a lánnyal, hogy hát nézz szembe a dologgal: inkább túlsúlyos vagy, mint vékony. Smmi sértegetés vagy tapintatlanság nincs bennem, de ajánlanék egy kímélő étrendet és sok mozgást. Sokkal egészségesebb lennél és nagyobb önbizalmú.

2010. okt. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
előző, ennek a csajnak az önbizalmával minden rendben van :D XD
2010. okt. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Milyen csinos tokád van...
2010. okt. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Kamu!

Kinek a képét linkelted be, őszintén? Ismered? Vagy csak találomra szedted le?

2010. okt. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

HAAAHHHHHHHÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!

Mikor fogjátok fel,hogy a kérdés irónikus?

Csak felhívja a figyelmet,hogy ez a kérdés sem rosszabb vagy jobb mint azok amikor 40 kilósak kövérnek érzik magukat...

2010. okt. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
57%

Te egy kib.aszott nagy szemét vagy-_-"""""

Először is...mert szivatod a csajt.Másodszor meg kifigurázod az anorexiásokat.Valószínűleg,sosem volt közöd ehhez a betegséghez,és ezért csinálod ezt.Tudom,most nagyon megy az anorexia,mind a médiában,mind a való életben.Csakhogy...sehol sem a valódi képet mutatják erről a BETEGSÉGRŐL.Tudom...nehéz el hinni,de ezek a lányok nem a divat miatt aakrnak vékonyak lenni...nem azért hogy jobban tetszenek másoknak.Sőt tudják,hogy ha mégvékonyabbak lesznek,akkor már nem nagyon fognak a fiúknak tetszeni.Úh basszus...fölöslegesen magyarázok én itt,a mindehol sugárzott szarnak könnyebb hinni,mint a tapasztalatoknak.Mindegy.Gyorsan szedd le a csaj képét,mielőtt meglátja-_-"

2010. okt. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nagyon sovány vagyˇˇ minimum 20kgt kell híznod még!! Úgy tökéletes leszel :)
2010. okt. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
hát én még ilyet nem is hallotam
2010. okt. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!