Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen volt a mai étrendem?

Milyen volt a mai étrendem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem fogyis, de péntek van, meg csomó jó jegyet kaptam, úgyhogy gondoltam, a mai nap rendesen eszem :)

Reggelire ettem egy zsömlét, benne egy szelet trappistával, egy szelet párizsival és kígyóubival.

Ebédre 3 szelet cukkinit (cukkini, rajta szőlőlevélbe tekert rizs, rajta sajt, ami borzasztó finom :)), majd egy szelet mákos rétest (a solymári Emil Cukrászdából - rohadt sznob egy hely, de isteni cuccok vannak :)) Ja és a cukkini előtt megittam egy Knorr zacsis csirkelevest...

Azért annyira nem gázos?:)

18/L


2010. okt. 1. 16:37
 1/7 kissarc válasza:
100%
Nem vagy éhes? Szakácsnak tanulok. Tudok nagyon finom ételeket csinálni neked. Csak írj privátban. Nagyon keveset eszel.:(
2010. okt. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Mihez képest? Ettél egy halom szart. Ha nem fogyózol, a leves kivételével elmegy, mert az a csúcs. Ha fogyózol, akkor inkább ne is beszéljünk róla (a cukkini volt az egyetlen hasznos, ja meg a kígyóubi és esetleg a sajt).
2010. okt. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Csak a legjobbakat kiemelve: zsömle, mákos rétes. Ezt így magadtól találtad ki vagy valaki segített? :D Szerintem sűrgőssen néz utána milyen tápanyagokból kell állnia egy normális étrendnek. :)
2010. okt. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy elengedtem magam ma..:) Általában teljes kiőrlésű kenyeret eszek, sok zöldséget, gyümölcsöt, tejtermékeket is, de csak a la nature. Húst nem eszek.
2010. okt. 1. 18:56
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

" Húst nem eszek."

Aha és akkor a fehérjebeviteledet azt hogyan oldod meg?

2010. okt. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Többnyire szója vagy tejtermékek, illetve halat és tengeri cuccokat azért eszek :)(amit írtam, párizsi az természetesen szója :)A Knorr levesben meg nem találsz nagyon..:))
2010. okt. 1. 19:01
 7/7 szangii válasza:
és ennyi kajával te nem vagy éhes? mert szerintem rohadt kevés:) de mindegy, te tudod :/
2010. okt. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!