Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy legyek képes tornázni?

Hogy legyek képes tornázni?

Figyelt kérdés

Én egyszerűen nagyon utálok tornázni, heti 1x jön rám, hogy mozogni akarok, de ez el is múlik kb 15 perc mozgás után...

Utána meg már annyira rosszul esik ez az egész :S

(amúgy nem fogyózok, bár nagyon rám férne)


2010. szept. 30. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Lustaságnak hívják. :)

Sokan vagyunk ezzel így.

Megoldást nem tudok, én azt szoktam mondogatni, hogy fontos, hogy egészséges maradjak, de nagyon irigylem a barátnőmet, akinek mindez még örömet is okoz.

2010. szept. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát én is ráveszem magam nagyon néha, meg hát tesiórán próbálok sokat mozogni, de máskor nagyon nem megy, szinte szenvedés az egész
2010. szept. 30. 15:37
 3/8 hollófernyiges ***** válasza:
Ha utálod ne csináld :) Válassz olyan mozgást ami szórakoztat, valamilyen táncot, vagy kirándulást, pingpongot vagy úszást, a lényeg hogy élvezd is, mert különben a fene megette.
2010. szept. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Végre valaki, tök hülyén éreztem eddig magam, azt hittem csak én vagyok ennyire lusta. Én is utálok tornázni, szaladni, midnent. Ezért nem is csinálom :D Fogyókúra és séta. Ennyi.
2010. szept. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért szenvedés az egész, mert nem vagy hozzászokva, és hamar kifáraszt. A helyedben eljárnék fitness-órákra vagy ha nincs ilyen lehetőség a közelben, akkor vennék (esetleg letöltenék) pár szimpatikus aerobik dvd-t, és ha van kedvem ha nincs, meghatározott napokon, hetente kétszer végigcsinálnám. Meglátod, néhány hét, és alig várod, hogy tornászhass.
2010. szept. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az nem igaz hogy egy idő múlva várod. Fél évig szinte minden nap RR ra tornáztunk a barátnőmmel, min. 1 órát,váltogattuk is a dvd-et. Utána kb 2 hónapig futottunk.

én minden egyes nap gyűlöltem, főleg futni, hiába éreztem hogy jobban megy, a torna még csak elment, de nem szerettem. Abba is hagytam és rosszul vagyok ha arra gondolok hogy ezeket csináljam. Akkor azért jártam el mert a párommal igencsak fasírtban voltunk, később csökkentettük a találkozásokat és kellett valami ami segített hogy ne agyaljak folyamatosan.

Nekem is kb 15 ami még elmegy, de megunom.

Én is szeretnék valami olyat ami szeretnék csinálni

2010. szept. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

15:59 vagyok

Nekem talán a közös játékok ( kosárlabda, kézi,) ezek voltak olyanok amit tényleg szerettem a suliban, itt nem vettem észre hogy mennyit kellett futni, 5 perc után nem dőltem ki.

De most kivel kosarazzak?

2010. szept. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát én eddig sok mindent kipróbáltam, de semmi se nyerte el a tetszésem, az eddigi legjobb a konditerem volt.. :D "gyúrni" jó :D Az olyan nagyon uncsi az nekem való :D De nincs pénzem mindig oda járni
2010. szept. 30. 16:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!