Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet abszolut lapos...

Hogyan lehet abszolut lapos hasat és feszes popsit, vékony, feszes combokat elérni?

Figyelt kérdés

Fogyókúrázom, egészségesen étkezem, napi 2-szer futok 2 km-t.


Így elérhető idővel? De kb mennyi idő alatt dobhatok le így 10 kg-mot?


2010. szept. 29. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Mennyi idő múlva fogok úgy kinézni mint a Stallone? Mikor kérdezel akkor közben át is gondolod, amit kérdezel?
2010. szept. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
akkor ha a testzsírodat a minimális szintre leviszed. ami nagyon kemény diéta és sok edzés.
2010. szept. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Ja-ja.Testzsír csökkentés szálkásító diétával.Egy olyan sportos női testnek,mint amit leírtál,a testzsír%a kb 14-16%os.Méresd meg a magadét,akkor legalább tudod majd,hogy hányadán is állsz.

A feszességhez súlyzós edzés és fehérjedús táplálkozás kell.

Normális nem túlsúlyos,női testből 1 év alatt simán kihozható.

2010. szept. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Fehérjedús táplálkozással kapcsolatban azért flamelnék és elolvastatnám veled Dr. Douglas R. Graham-tól a 80/10/10 című könyvet:)


A táplálkozáson és a mozgáson pedig nagy hangsúly van, igen.

Én ha le szeretnék fogyni és nem csak lefogyni, hanem egészségesen is élni, akkor tuti 80/10/10 szerint táplálkoznék és aktívan mozognék. Nálam ez kezdőként kb. megfelelne napi 10 km futásnak.

2010. szept. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogyókúrázni meg hülyeség szerintem, mert üzemanyagra szükség van. Egészséges táplálkozás a kulcs (80/10/10) :)
2010. szept. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy mindenhonnan menni fog a zsír. Pl. nekem feszes kis fenekem van, viszont a melleim is "zsugorodtak". Ha rámjön pár kiló az hasra és valamennyi combra megy. Tehát ne csak fuss, ne csak egészségesen étkezz, hanem kicsit erősíteni is kell, csak jó helyre hogy az alakod is jó legyen.
2010. szept. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Októbertől edzőterembe is megyek. Milyen gépekkel dolgozak. A problémás testrészek a fenék, comb.


Mit javasoltok? Én bármit megteszek a célért.

2010. szept. 30. 08:36
 8/9 A kérdező kommentje:
A bármit az egészségs kategórián belül értem..
2010. szept. 30. 08:36
 9/9 anonim ***** válasza:
2010. szept. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!