Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A fenekem alatt a combomon...

A fenekem alatt a combomon van egy hájréteg, egy hurka. Egyébként nem lenne vastag combom, de az így kiáll oldalra. Azt hogyan fogyaszthatnám le onnan, és hogy érhetnék el feszes, vékony combokat?

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
ugyan igy vagyok én is ez engem is érdekelne majd..
2010. szept. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
pfff ugyanez nekem is!!!!!! de nagyon látszik nem is merek felvenni sortot:s pedig jó fenekem van
2010. szept. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló, mert a fenekem nagyon puha és az alatt van egy ilyen hájréteg. És igy a fenekem olyan nagynak is néz ki, de főleg a vékony combom miatt látszik igy. Szerintem Rubint Réka tornája jó az ilyenre.
2010. szept. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem arra jó a lépcsőzés, guggolás, kitörés..
2010. szept. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a bajom.Nyáron elkezdtem futni,RR combformáló gyakorlatokat csinálni,és lámlám.Már nincs ott semmi:D
2010. szept. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi:)mennyi időbe telt?
2010. szept. 5. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!