Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lábaljak ki belőle?...

Hogyan lábaljak ki belőle? Jól csinálom?

Figyelt kérdés
Szóval 172 cm magas és 47 kiló vagyok. Nem szeretnék tovább ilyen lenni, tudom, hogy rossz amit csináltam, elég durván hánytattam magam/nem ettem. Most sem eszem valami sokat, viszont eggyel több étkezést iktattam be (most eszem a második szendvicsemet és ettem két almát is :)). Nem szeretnék elhízni, viszont olyan 55 kilóra fel szeretnék hízni, mert szinte pálcikák a lábaim, és az összes csontom kiáll. Attól viszont nagyon félek, hogy ha meghízok, akkor a többi ember nem fogad el (hülyeség, de légyszíves ne röhögjetek ki :() Mindenki mondja,hogy hízzak, de nem merek. Kezdetnek jó az eggyel több evés? Ha heti két edzésem van, nem fogok nagyon meghízni ettől?
2010. szept. 29. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Előszőr is, nagyon jó, hogy felismerted, azt, hogy nem folytathatod tovább a koplalást-hányást stb.. 55 kg-val nem leszel kövér, még úgy is sovány leszel. Jó, hogy beiktatál több étkezést. Én a helyedben zöldség-gyümölcsöt, teljes kiörlésű gabonafélét, tejtermékeket, fehér húsokat ennék első körben. El mennék aháziorvoshoz, kikérém a véleményét, és egy vérkép se ártana, mert vlószínüleg fntos vitaminok, ásványi anyagok hiányozhatnak a sok koplalástól
2010. szept. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vehetnél fehérje turmixot,táplálék kiegészítő boltban.Ugyanaz,mint az étel,csak inni kell.Könnyebb,mint az evés és egy kicsit feltöltené az izmaidat.
2010. szept. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sportolással hízzál, ne úgy, hogy elkezdesz enni össze-vissza. A táplálkozás meg legyen fehérjedús, kevés szénhidráttal szír alig legyen. Akkor a "hízás" inkább erősödés lesz és egyátalán nem fogod kövérnek látni magad még 60 kilósan se!
2010. szept. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
heti 2 edzésem van...
2010. szept. 29. 21:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Kezdetnek nagyon jó, nagyon ügyes vagy. Nem leszel kövér, nem kell aggódnod még nagyon sokáig. Nem írtad, hány éves vagy, de 172 cm-hez még a 65 kg sem kövér, igaz, nem is sovány. Ha 55-60 kg közé be tudod állítani magad, az még szép vékony, de nem vézna, és főleg nem életveszélyes.

Mindezek mellé kellene még önismereti könyveket olvasnod, jót tenne. Olvass könyveket Feldmár Andrástól. A Tudatállapotok szivárványa nagyon jó, és az Igazi vagy? c. válogatás is. Az előbbit itt el tudod olvasni a könyvek között, de vannak előadások is:

[link]

2010. szept. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legyél nyersevő, egyél a 80/10/10 (Douglas R. Graham)szerint, elhízni sem fogsz és szeméttel sem tömöd magad, egészséges is leszel jó eséllyel.
2010. szept. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!