Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le? 14/L

Hogyan fogyhatnék le? 14/L

Figyelt kérdés
163cm magas vagyok és 56kg. Nyár elején még csak 50kg voltam és szép vékony de ez a +6kg nagyon meglátszik.Minden a hasamra és a fenekemre na meg a combjaimra rakódott és nagyon kövér vagyok így.Le szeretnék megint fogyni minimum 50kg-ra hogy szép alakom legyen de nem tudom milyen módszerrel.Mit ajánlotok?Amúgy hetente egyszer lovagolok, mást sportot nem űzök.Reggel 8-tól 14-ig iskolában vagyok,délután nagy részében tanulnom kell de szakítanék rá időt.Mi az az edzésmód vagy diéta ami hatékony?Konditeremre nincs pénzem.
2010. szept. 29. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs olyan etelon edzésmódszer, meg étrend, ami pont neked jólesz. Mi az étrended? Írjál már le 1 napodat, hogy mit eszel és mennyit. (20 dkg csirkemell, 100 g főtt krumpli így). Ebből lehetne kiindulni.


Ha zsírmentesen voltál 50 kg, akkor neked napi 100g minőségi fehérjére van legalább szükséged. Ez mellett a szénhidrátot neked kell belőni. Mozgásnak meg ami aerobnak számít: szobabicikli, sétálás erőltetett menetben például, amihez nem kell kondibérlet.

2010. szept. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mitől híztál meg nyáron? Na azokat ne edd.

Amúgy szerintem nőiesedsz, az látszik. Ez meg természetes.

2010. szept. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Így grammra nem tudom mennyit eszek de olyan 1500-2000kalória biztos van egy nap.Szeretem az édes dolgokat.

Szerintem főleg attól híztam, hogy egy hónapig ödémám volt és nem sportolhattam semmit.Úszni se úszhattam, lovagolni se mehettem,se futás és semmi megerőltető fizikai dolog.

2010. szept. 29. 15:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor nem kell aggódnod, mert ha újra sportolsz, le fog menni. Addig kerüld az édes dolgokat, próbálj kevesebb kenyeret enni, helyette inkább salátát és húst.

Ne koplalj, mert az többet árt, mint használ.

2010. szept. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a kalóriával sajnos nem tudok kezdeni semmi, nem releváns adat. Inkább az ételeben lévő tápanyag minősége és aránya az, ami a lényeges. Mellette a sport teljesen jó, ha nyomod. Ja és ne foglalkozz a mérleggel, mert egyrészt még fejlődő lány vagy, másrészt pedig a sport miatt erősödsz, az izom meg nehezebb mint a háj, akkor is, ha közben fogysz. Később alakulni fog a formád jó irányba akkor is, ha a mérleg többet mutat.
2010. szept. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el!! 14 éves lánynak nem való a fogyókúra...!!!!!!
2010. szept. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!