Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez elijeszt a koplalástól?

Ez elijeszt a koplalástól?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 29. 13:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

*Képtelen vagyok rosszat tenni a szervezetemnek.


Az elhízás ugyanolyan rossz, mint a koplalás, csak hosszabb idő alatt lehet belehalni azokba a betegségekbe, amit okoz. Erre gondolj, és találd meg a középutat. Egyél rendesen, amikor éhes vagy, de egészséges ételeket.

2010. szept. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, és hogy minőségi válaszokat kaptam, jól esett.:)

Nem láttam, hogy már valaki előttem ezt belinkelte, erre nehezen lehetett volna rátalálni, de köszönöm a megemlítést.

Természetesen a legegészségesebb az arany középút, mint általában mindenben.

Nekem egy fájdalmam van, hogy míg az anorexiát az orvosok elismerik, és betegségként kezelik, addig egy kövér embertől azt kérdezik meg először, hogy gondolt már rá, hogy fogyókúrázzon?

És sokkal inkább lekezelnek, mint gyógyítanak e téren, holott senki nem arra esküdött fel, hogy modelleket fog gyógyítani.

A kövérség is egy betegség, azt sem élvezi az ember, ahogy a kórosan soványságot sem.

Igen, sajnos nagyon rossz és hazug képet mutat a média, ezért is van nagyon nagyon szükség a szülők helyzetfelismerésére, és következetes nevelésére.

Mindenkinek egészséges életet kívánok!

2010. szept. 29. 15:59
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ki hogy van vele, de én nem szeretnék olyan barátnőt, aki állandóan csak azzal van elfoglalva, hogy hogy néz ki. Kicsit husibb, na és? Ha kívánom, akkor kit érdekel. Lányok, kicsit gondolkozzatok inkább az önsajnálat helyett!
2010. szept. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Még egy érdekes kép.

[link]

2010. szept. 29. 16:15
 15/18 anonim ***** válasza:
Az utolsó kép teljesen jogos amúgy. Izom fogy és akármennyire lefogy akkor is a háj remegni fog rajta, persze nem akkora mint a képen.
2010. szept. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

ma 15:53

Nem vagyok elhízott sem dagadt, egyszerűen nem lógnak ki a bordáim! Orvos évente méri a BMI-t és az egészséges, normális korlátok közt vagyok. Csak hogy én nem ezt akarom. Az a bizonyos mínusz 5 kiló óriásit dobna az önbizalmamon

2010. szept. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Szerintem úgy néz ki egy egészséges, normális nő, ahogy a csaj a tükörben látja magát.

Szerintem az a norma, vagy annak kellene lennie...

2010. szept. 29. 20:35
 18/18 anonim ***** válasza:
juj
2011. máj. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!