Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hét koplalástól látszik az...

1 hét koplalástól látszik az eredmény?

Figyelt kérdés
Lécci ne írjatok bunkó választ
2011. aug. 9. 01:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gondolom fogyásra értetted..Ha mellette sportolsz is, igen.
2011. aug. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Háát arra is de tulajdonképpen inkább arra hogy a hasamon meg ezeken a helyeken látszik-e
2011. aug. 9. 01:43
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy pont a hasadon és azokon a helyeken fog látszani ahol szeretnéd,vannak olyan nők (már ha nő vagy) akik a mellükből fogynak vagy fenékből (ami azért nem túl jó ha lelaposodik). Szerintem inkább ne koplalj ha nem vagy 150 cm és 200 kg hanem egyél normálisan (naponta 5-ször) és sportolj.
2011. aug. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
fog látszani de csak te fogod látni :D
2011. aug. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Persze jó sokat fogsz fogyni! Főleg izomból! Szédülni fogsz, rossz lesz a közérzeted, és amint befejezed a koplalást nekiesel a hűtőnek...
2011. aug. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Koplalás alatt mit értesz,hogy eggyáltalán nem eszel semmit,vagy csak nagyon keveset?Egyébként én most csinálom 1 hete kb. a kilókban látszik,meg mondták is,de én nem vetem észre,hogy fogytam volna........
2011. aug. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
na igen... szerintem látszik, csak az a baj vele, hogy ha utána eszel akkor fuccs az egésznek, és annyi szenvedéssel jár... :-(
2011. aug. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Kilóban meg fog látszani...Kiürül a szervezeted,a víz, a tápanyagok,salakanyagok...Elkezdi felélni a szervezeted a tartalékait.Utána elég lesz enned 1 kocka csokit,és úgy elraktározza mintha 3 táblát ettél volna,mert hiányérzete van és elkezdi gyűjteni
2011. aug. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

emberk oka nem jók a fogyókurák most leirom miért



:az az oka hogy mikor hirtelen nemeszel csakalgi a szervezeted ennyit érez hogy nem jön kaja baj van átkapcsol energiatakarékosra méghozzá ugy hogy lelassitja az anyagcserét az életfunkcióidat és elkezdni enni a raktárakat csakhogy nem a zsirt fogja hanem elsődleges legnagyobb energiafogyasztóinkat bontják le mivel ők tul sok energiába kerülnek ami a szervezetnek most nem megengedett igy az izmokat fogja lebontani miért? mert 1kg izom még ha alszol akkor is fogyaszt óránként 14-19kcal zsirt szénhidrátokatés hahasznáélod az érték többbszörösére nő szóval őket fogja lebontai még zsirból cxsak nagyon keveset fog elemészteni(max ha már gyakorlatilag nincs izmod se na de a baj ott kezdődik ha visszatérsz régi életedhez akkor az elveszett izom nemfog veled együtt visszatérni a hanem szép kis zsir fog odarakódni eredménye fogyókurádnak=20%k izom elvesztése helyére zsir épitése szval ezek után is akkarsz fogyókurázni megoldás sportolj alkkor a szervezet érzi hogy kellenek az izmok de a tápanyag is a fenntartásukra és ekkor fogja a zsirt enni+ rádobhatol hogy eszel csak kevesebb kalóriatartalmu ételeket sok gyümölcs kevés hus jaés az édeségek tabuk!!!!legalábbis ha fogyni akkarsz

2011. aug. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
vagy ne egyél, de sportolj :-D
2011. aug. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!