Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez elijeszt a koplalástól?

Ez elijeszt a koplalástól?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 29. 13:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Már valaki betette tegnap vagy tegnapelőtt. A válasz pedig nem, aki koplal, azt valószínűleg nem fogja elijeszteni.
2010. szept. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem. Mert mindenki önfejű: "Ez velem úgyse történhet meg." Egyébként teljesen jogos, hogy kövérnek látják magukat, meg kell nézni a modelleket a kifuton remeg a háj rajtuk hiába soványak. Sportolni kéne, meg táplálóan táplálkozni.
2010. szept. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem ijeszt el senkit. Én inkább attól vagyok elijedve, hogy a mai világban minden fiatal lány boldogtalan, mert csak a testével van elfoglalva. Egyszerűen céltalan az életük, nem találnak más értelmet... Ijesztő. Remélem az én lányom, ha felnő, nem a teste (és a fogyókúra) rabja lesz egész életén át. :(
2010. szept. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Ez a betegség egyáltalán nem gyakori. Az emberek alig 1%-át érinti. Persze attól még foglalkozni kell vele. Az elhízás viszont népbetegség. Na erre hozzál fel elrettentő példát. Gondolod az elhízás következményeibe nem halnak bele sokan? Hülyék mindíg is lesznek, de az ide látogatók többségeét nem az anorexia fenyegeti.
2010. szept. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Engem elijesztett, az tuti
2010. szept. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, mert aki ennyire megrögzött, az észre sem veszi, hogy már csont és bőr.
2010. szept. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Felületes világban élünk, ahol mindenki csak a testével van elfoglalva. Ez nem csak a lányokra igaz, csak náluk feltűnőbb, meg nagyobb port kavarnak neki. De azért sok fiatal srác is van, aki beszedi a doppingot és beteg lesz, vagy valami más károsat csinál.
2010. szept. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én raktam be tegnap. Kaptam pár választ, de csak normális emberektől. Azok, akik küldözgetik a kérdéseket, hogy ettem egy fél almát, sok volt mára, nem írtak. Szerintem nem vesznek tudomást arról, hogy ez probléma.
2010. szept. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekli őket, mert ők jobban tudják és az a hülye, aki lehurrogja. És jön a kérdéssel, hogy 50 kiló 180 magas és nagy a hasa. Nem tudja felfogni, hogy ez pont a koplalás miatt van.
2010. szept. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem riaszt el. Csak éppen nagyon ideges leszek magamra, hogy neki sikerült nem ennie, és sikerült lefogynia NEKEM pedig nem. Én rendesen eszek és husis vagyok. Képtelen vagyok rosszat tenni a szervezetemnek. Viszont ettől minden nap lelkileg kikészülök amikor belenézek a tükörbe.
2010. szept. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!