Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi ez? Mit tegyek? SOS! Kérlek!

Mi ez? Mit tegyek? SOS! Kérlek!

Figyelt kérdés
155 vagyok és minél többet fogyózom annál inkább hízom amit nem értek. mindent kipróbáltam egy súllyal indultunk neki egy ismerősömmel fél évig "rohangáltam" összevissza minden nap órákig, ő most szinte csontváz én rólam 1 deka se ment le. pedig nem is eszem szinte semmit.tudtok valamit segíteni??? idegesít a hájam, a kedvenc rucim sem jön már rám, hiába minden"
2010. szept. 27. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
orvosi kivizsgálás
2010. szept. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
155 kg vagy?hány cm?kg?l/f?kor?
2010. szept. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem a ch-t csökkentetted,hanem a fehérjét.Akkor történik ez.
2010. szept. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért van, mert elhátározod hogy keveset eszel, egész nap alig eszel valamit, estére meg jól bezabálsz. Kérjél segítséget!
2010. szept. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
155cm, 65 kg 15-16 éves. és egyáltalán nem eszem semmit, 1 hogy nem is kívánom 2, koleszos vagyok és sz*r a kaja. szal a nap 24 órájában 1 szenyánál többet nem eszem, az is melegszenya májkrémmel általában. semmi hús. voltam vele dokinál annyit mondott koplaljak és fussak még többet naponta. 4 óra eddzés nem elég?
2010. szept. 28. 14:42
 6/7 anonim ***** válasza:

milyen orvos az olyan orvos aki azt mondja hogy koplalj??

nagyon sz@rul van összeállítva az étkezésed, és sztem ha nem vagy beteg, kizárt hogy egy meleg szendviccsel éljél

szóval bocsi de sztem ez kamu h ennyit eszel

2010. szept. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
otthon is kiakadnak rajta a szüleim, a kolesz is baszogat de nem igen bírok többet enni, mert anno azt mondták a koplalás fogyaszt így nagyon a minimumra vettem a kajálást és egyre kevesebbet ettem, mire ehez szokott a szervezetem. a párom 183 centihez 48 kg. mert ő is ilyen mert egyre megutálta a kajákat. kiskorában sok mindent megevett de megunta őket így eszik de ritkán
2010. szept. 29. 07:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!