Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 1 teáskanál méz nem...

Napi 1 teáskanál méz nem probléma?

Figyelt kérdés
Nem eszek csokoládét, semmilyen süteményt, de vágyom az édesre. Kipróbáltam, hogy natúr joghurtba rakok 1 tk mézet, picit édes lesz tőle, nagyon ízlik. Arra gondoltam, hogy ez lenne az egyik kisebb étkezésem, így némiképp az édességvágyammal is kompromisszumot tudnék kötni. Csak az érdekelne, hogy 1 tk méz mennyire sok édesség szempontjából, ez még megengedett? Nem kalória szempontjából gondolom, azért egy tk méz nem lehet olyan sok kalória, inkább az érdekel, hogy fogyás szempontjából mennyire rossz, ha eszem ennyit.
2010. szept. 22. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem simán tudsz így is fogyni.

én volt,hogy muffint ettem fogyi alatt és ugyanúgy lementek a kilók.

2010. szept. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
dehogynem!!!!! olyan dagadt leszel attol az 1 teàskanàl méztol!!XDXD
2010. szept. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nem vagyok ostoba tini, tudom, hogy nem az egy teáskanál méztől fogok hízni. Nem is ez erre irányult a kérdésem.
2010. szept. 22. 17:04
 4/5 anonim ***** válasza:
jól csinálod, tegyél egy kis fahéjat is a joghurtba, úgy még jobb, meg ha van még barack, azzal is isteni, én is így szoktam
2010. szept. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ehetsz 1 teáskanál mézet naponta! Lébőjtnél is engedélyezett ennyi, plusz én edzések után is szoktam enni, mert megelőzi az izomlázat.
2010. szept. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!