Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5 étkezés helyett 3, mi...

5 étkezés helyett 3, mi történhet?

Figyelt kérdés
Eddig napi ötször étkeztem, a tízórai, uzsonna nem volt nagy étkezés, ettem egy gyümölcsöt, vagy joghurtot. Viszont új munkám lett, sajnos az öt étkezést mellette nem tudom tartani, csak a hármat. Reggel vigyek be többet, vagy nem kell tennem semmi, nem lesz semmi gond abból, hogy a tízórai, uzsi kimarad? Már leadtam pár kilót, de továbbra is szeretnék fogyni.
2010. szept. 22. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Még egy gyümölcsöt, joghurtot vagy müzliszeletet se tudsz betolni? Amúgy szerintem nem lesz nagy baj, csak nehogy éhesebb legyél a főétkezéseken emiatt, mert akkor borulhat a diéta.
2010. szept. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha napi 3-ra csökkented , de az nem lesz egészséges, akkor esetleg egy kihagyott étkezésnél átálhat a szervezeted koplalásra. Jó volt az eddig 5x-i étkezés.
2010. szept. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
fehérje+zabpehely shakerből?
2010. szept. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet meglepő, de sok ember nem döntheti el, hogy hányszor egyen. Bent egyszer kapok szünetet: ilyenkor szoktam ebédelni (13 körül). Reggelizni itthon szoktam, este 6-ra érek haza, akkor tudok vacsorázni. Ezek a lehetőségeim vannak, nem olyan helyen dolgozok, hogy "titokban" be tudok kapni pár falatot. Heti beosztás alapján dolgozom, ma pl itthon vagyok, így ma megoldható volt, de holnap és holnapután dolgozom, akkor a három étkezés lesz csak meg. Mindenesetre köszönöm az eddigi válaszokat.
2010. szept. 22. 15:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Estére tegyél még be lefekvés előttre egy olyan étkezést, ami csak fehérjét tartalmaz, pl. sovány túró, vagy valamilyen turmix.

a, Mint már írtam, fehérjét és zabpelyhet iszol shakerből.

b, Így már 4 étkezéssel talán tudod alakítgatni a dolgodat, de a napi mennyiség legyen meg így is amit 5-tel vittél be eddig.

2010. szept. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát megértelek kedves kérdező mert nekem pl mióta új munkám lett azóta hízok mert igazából a reggeli meg a vacsi a főétkezésem és hát este nagyon rátudok tapadni a kajára és sajnos még hízékony is vagyok! Igazából nem is tudom, h fogom megoldani a fogyómat mert már arra lesz szükség bár nem vészes, de én már így nem érzem jól magam TUTI felszedtem v 3 kilót!
2010. szept. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!